Warsaw Sneaker Market vol. 2 - święto polskich kolekcjonerów obuwia

11.03.2014 11:51

Warsaw Sneaker Market powróci już 15 marca 2014 r. Po dużym sukcesie pierwszej edycji organizatorzy zapowiadają dużą imprezę o zasięgu ogólnopolskim. - "Cały czas pracujemy nad naszym wydarzeniem, jednak już teraz mogę zdradzić, że przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych odwiedzających.

 

 

Nasz event nie jest skierowany tylko i wyłącznie dla kolekcjonerów butów, ale do wszystkich osób zainteresowanych miejskim stylem życia" - powiedział Marcel Opiłka - organizator WSM.

 

 

Znany warszawski klub - 1500 m2 do wynajęcia zamieni się 15 marca 2014 r. w centrum sprzedaży i wymiany butów takich marek, jak Puma, Asics, Onitsuka Tiger, Vans, Reebok, Adidas, Nike, Air Jordan, New Balance itp. Organizatorzy przewidują miejsce dla około 30 stoisk dla kolekcjonerów, którzy wystawią na sprzedaż swoje kolekcje oraz sklepów, które wyselekcjonują najlepsze pozycje ze swojego asortymentu.

 

 

Przed odwiedzającymi zaprezentują się również najważniejsze marki obuwnicze, które produkują lifestyle'owe modele butów (m.in. Puma, Ascis, Onitsuka Tiger), które zapewniają nie tylko pokazanie swoich najnowszych kolekcji, ale także rozmaite atrakcje na ich stoiskach. Dodatkowo, jeżeli ktoś z odwiedzających posiada parę na sprzedaż, może przynieść je na specjalne stoisko przeznaczone dla osób, które chcą wystawić jedynie pojedyncze pary.

 

 

Wydarzenie to jest świetną okazją do zakupu dobrych i stylowych butów typu sneaker, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne zarówno na polskich, jak i ogólnoświatowych ulicach. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od casualowych pozycji przez buty do biegania czy grania w koszykówkę po specjalistyczne obuwie na zimę.

 

 

Oprócz zwykłych modeli dostępne będą również edycje kolekcjonerskie o znacznej wartości, które niedostępne są w żadnym innym miejscu. Ceny niektórych modeli dochodzą do 10000 zł. Jedynym sposobem na ich zakup jest transakcja z kolekcjonerem.

 

 

Wśród nich na pewno znajdziemy okazy, które powstały przez kolaborację marek ze sklepami czy designerami. Przykładem może być jedna z najgłośniejszych premier ostatniego czasu - Puma Disc Blaze x Ronnie Fieg będące efektem współpracy niemieckiej marki z obecnie najbardziej rozchwytywanym projektantem obuwia.

 

 

Oprócz wrażeń przeznaczonych dla fanów butów, organizatorzy przewidzieli także wiele atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych. Strefa gastronomiczna, pokazy, wystawy, zdjęcia 3D to tylko niektóre z czekających na gości form rozrywki.

 

Fotorelacja z poprzedniej edycji wydarzenia - Warsaw Sneaker Market vol. 1

 

- "Zależy nam przede wszystkim na dobrej zabawie. Nie możemy dopuścić, do tego, aby podczas Warsaw Sneaker Market ktokolwiek był znudzony. Oprócz całodziennego programu zaprezentujemy również afterparty, które na długo pozostanie w pamięci uczestników imprezy" - zapewnił Marcel Opiłka.

 

 

 

 

 

Warsaw Sneaker Market