Wendy ekskluzywnie dla marki Caterina

16.05.2013 18:06

Ania Wendzikowska dla wiosennej kolekcji ubrań marki Caterina zaprojektowała dedykowaną kolekcję bransoletek i naszyjników Wendy. Caterina istnieje na polskim rynku od 1991 roku i jest jednym z liderów na polskim rynku mody damskiej. Swoje kolekcje kieruje do kobiet ceniących elegancję połączoną z wyrafinowaniem. Nienaganne kroje oraz piękne tkaniny to jej wyróżnik.

 

fot. Magda SobieskaOdzwierciedlenie ducha kolekcji wiosenno-letniej Caterina w biżuterii było dla mnie bardzo ekscytującym doświadczeniem - mówi Ania Wendziowska. Caterina i Wendy mają wiele wspólnego - odznaczają się wyjątkową dbałością o szczegóły, a w projektach wykorzystywane są najwyższej jakości materiały - dodaje projektantka.

Wendy to kolekcja bransoletek Ani Wendzikowskiej, wykonywanych ręcznie z wysokiej jakości kamieni półszlachetnych. Skierowana jest do kobiet odważnych i bezkompromisowych, ale jednocześnie lubiących odważne dodatki i śmiałą kolorystykę.

Kolekcja Wendy dla Caterina jest już dostępna w sprzedaży w wybranych butikach: Bydgoszcz - DM Drukarnia, Gdynia - CH Klif, Katowice - butik firmowy, Lublin - CH Lublin Plaza, Łódź - Manufaktura, Opole - Solaris Centre, Poznań - Kupiec Poznański, Warszawa - Dom Mody Klif, Warszawa - CHR Promenada, Warszawa - Sadyba Best Mall.

 

 

 

 

Caterina