Włoskie lato Prima Moda - słynny projektant w Polsce!

04.02.2012 12:36

Alberto Zago, uznany projektant obuwia z Mediolanu, po raz kolejny zawitał do Polski. Włoski projektant przyjechał do Wrocławia na zaproszenie marki Prima Moda, aby opowiedzieć o najnowszych trendach na nadchodzący sezon i zaprezentować wiosenno-letnią kolekcję.

 

 

W modzie będą koturny oraz platformy, ale też wężowe printy czy głęboka czerwień, a to wszystko jak zawsze z lekką nutką ekstrawagancji. Ten sezon będzie gorący jak włoskie lato! Buty, które tworzy Alberto Zago wyróżniają się elegancką, smukłą linią oraz włoskim wyczuciem smaku. Warto również zwrócić uwagę na to że, każda para nosi metkę 100% Made in Italy!

 

 

Historia marki sięga 1965 roku, kiedy to odnoszący sukcesy szewc Luigi Zago postanowił stworzyć firmę na cześć swojego syna Alberto, który rozpoczął tam pracę mając jedynie 18 lat. Jednak praca szybko przerodziła się w pasję i dwa lata później Alberto w całości przejął zarządzanie firmą. Od 1980 wszystkie buty zaczęły być sygnowane nazwiskiem Alberto Zago.

 

 

Słynny projektant był w naszym kraju już po raz czwarty. Swoje inspiracje czerpie z licznych podróży oraz z ulic wielkich miast. W projektach Zago widać przede wszystkim zamiłowanie do kolorów i ciekawych faktur. Obuwie znanego projektanta jest dostępne w salonach na całym świecie. W Polsce wyłącznie w salonach Prima Mody!

 

 

Na zdjęciach prezes Prima Moda, Renata Plesiak, wraz z projektantem, podczas wyboru kolekcji wiosenno-letniej do salonów marki Prima Moda.

 

 

 

 

Prima Moda