Wojownik okiem Rodrigo De La Garza

15.11.2011 12:19

10 listopada Rodrigo De La Garza, meksykański projektant mieszkający i tworzący w Polsce, zaprezentował w warszawskiej Soho Factory swoją najnowszą kolekcję "Weekend Warrior". Pokaz, w którym główną gwiazdą był kanadyjski model Zombie Boy, przyciągnął tłumy gości ze świata mody i show biznesu.

 

Zombie Boy na pokazie "Weekend Warrior" Rodrigo De La Garza

 

Rodrigo De La Garza

 

Najnowsza kolekcja De La Garza czyli Weekend Warrior wyrusza na podbój świata mody. Kolekcja Weekend Warrior to po raz pierwszy propozycja zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

 

Pokaz Rodrigo De La Garza - kolekcja "Weekend Warrior" dla mężczyzn

 

W kolekcji znalazły się m.in. garnitury, skórzane kurtki, wełniane swetry, ołówkowe spódnice i skórzane marynarki. Dominujące kolory to biel, czerń, szarość i elementy czerwieni.

 

Pokaz Rodrigo De La Garza - kolekcja "Weekend Warrior" dla kobiet

 

Gościem honorowym pokazu był kanadyjski model Rick Genest znany jako Zombie Boy, który otworzył pokaz i wystąpił na wybiegu w kilku stylizacjach. Pokaz De la Garza uświetniła obecność marki Martini.

 

Zombie Boy (w środku)


Rodrigo De La Garza i Zombie Boy

 

Rodrigo De La Garza (w środku)

 

Ania Piszczałka i Natalia Lesz

 

Na imprezie pojawili się między innymi: Natalia Lesz, Magda Modra, Anna Samusionek, Kasia Sowińska, Ania Piszczałka, Anna Józefina Lubieniecka, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Leszek Stanek.

 

Anna Samusionek i Leszek Stanek

 

Natalia Lesz


Rodrigo De La Garza

 

Jak powiedział Zombie Boy - Martini brought cool and fashionable taste to the De la Garza Party. (Martini wniosło odjazdowy i modny smak do imprezy De La Garza.)

 

Rodrigo De La Garza i Kasia Sowińska


Ania Piszczałka

 

Anna Józefina Lubieniecka

 

Rodrigo De La Garza, projektant mody męskiej, urodził się w Meksyku w 1978 roku, jednak kiedy miał 9 lat jego rodzina przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Już w młodym wieku interesował się modą, postanowił jednak rozpocząć studia medyczne.

 

Kasia Sowińska

 

Natalia Lesz

 

Magada Modra

 

Anna Samusionek

 

Ze studiów zrezygnował po tym, gdy otrzymał propozycję rozbudowy rodzinnej firmy w Europie. Najpierw mieszkał w Niemczech, później we Francji, a w 2004 roku przeniósł rodzinną hodowlę owiec (alpak) do Polski. Po kilku latach postanowił wrócić do pasji z młodości i zająć się modą.

 

Martini

 

Hostessy Martini

 

Hostessy Martini

 

W 2010 roku Rodrigo założył markę De La Garza oferującą ubrania dla mężczyzn, którzy cenią elegancję ze szczyptą awangardy. Kolekcje szyte są w Polsce. Projektant używa najwyższej jakości wełen: merino, kaszmiru, alpaki i vicuny oraz miękkiej bawełny i skóry cielęcej. Wszystkie tkaniny sprowadzane są z Włoch, Wielkiej Brytanii i Chile.

 

Goście imprezy i pokazu mody najnowszej kolekcji "Weekend Warrior" Rodrigo De La Garza,
Klub Soho Factory w Warszawie 

 

 

 

 

 

De La Garza