Zimowa Radość z Jazdy z BMW xDrive

07.01.2014 20:06

Jazdy testowe najnowszymi modelami BMW wyposażonymi w napęd xDrive, ekscytujące próby na rampach czy zawody narciarskie BMW xDrive Challenge powered by Rossignol to tylko niektóre z atrakcji "Zimy z BMW", która startuje w Tatrach.

 

BMW xDrive

 

Na osoby odwiedzające stację Kotelnica w Białce Tatrzańskiej między 25 stycznia a 8 lutego czekają niespodzianki w ramach akcji "Zima z BMW".

 

BMW xDrive

 

Wielbiciele nart, a także wszyscy miłośnicy zimowych górskich widoków będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzić możliwości najbardziej inteligentnego napędu na cztery koła - xDrive - w trakcie krajobrazowych jazd terenowych, a także ćwiczeń na rampach przeprowadzonych pod okiem instruktorów.

BMW xDrive


Szkoła narciarska na stoku Kotelnicy Białaczańskiej

 

Narciarze, którzy skorzystają z jazd testowych, mogą także udoskonalić swoje umiejętności zjazdowe biorąc udział w bezpłatnych lekcjach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów narciarskich.

 

Rzuć wyzwanie zimie!

 

Na 8 lutego zaplanowano zawody, w których może wziąć udział każdy, bez względu na umiejętności, a na zwycięzców czekają nagrody z kolekcji BMW Lifestyle oraz Rossignol.

 

Solden

 

Specjalne atrakcje przygotowano także dla turystów wypoczywających w Zakopanem, Beskidzie Sądeckim lub na Mazurach. Wszyscy goście hoteli Belvedere, Litwor, Nosalowy Dwór, Stamary oraz Rysy w Zakopanem będą mogli w trakcie swojego pobytu bezpłatnie wypożyczyć samochód BMW z system xDrive i wybrać się na całodzienną przejażdżkę.

 

Solden

 

 

BMW nie zapomniało również o narciarzach wypoczywających w Alpach, w konkursie można wygrać trzy ekskluzywne wyjazdy all inclusive do 4* hotelu w Solden wraz z nowym BMW X5 wyposażonym w system Connected Drive do wykorzystania podczas wyjazdu.

 

 

 

 

BMW Group