• Z miłości do kobiet, czyli walentynkowe inspiracje YES

  04.02.2015 12:12

  Jak najpiękniej okazać uczucia? Podaruj swojej Walentynce wyjątkową biżuterię, która na zawsze stanie się dla Niej wyrazem Waszej miłości. Jeżeli szukasz pomysłu na tę okazję zainspiruj się propozycjami YES.

  czytaj dalej >

 • YES True Romance - historia miłości

  29.01.2015 21:11

  Każdy z nas przeżył w swoim życiu prawdziwą historię miłosną, pełną namiętności i wyjątkowych chwil. Nic tak nie kojarzy się z tym uczuciem, jak biżuteria, która jest najpiękniejszą formą wyrażania emocji. To prawdziwy symbol pierwszej, niezapomnianej miłości - radości dzielenia życia z drugą osobą. Niech kolekcja YES True Romance będzie prawdziwą o niej opowieścią.

  czytaj dalej >

 • Kultowa koszulka polo L.12.12 w najnowszej kolekcji zegarków Lacoste

  27.01.2015 12:27

  Niespełna dziewięćdziesiąt lat po tym, jak tenisista Rene Lacoste pierwszy raz pojawił się w zaprojektowanej przez siebie koszulce polo z krokodylem (1927 r.), wzór tkaniny sprytnie wykorzystali projektanci marki, aby stworzyć kolejny ponadczasowy produkt - zegarek Lacoste.

  czytaj dalej >

 • Przepych na karnawał - ozdobna biżuteria marki House of Mima

  26.01.2015 12:47

  Podczas karnawału każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo, a dobry zestaw na wyjście to nie tylko sukienka i buty. Wieczorowe stylizacje zasługują na wyjątkową biżuterię - ozdobną, ciężką od kamieni i pełną przepychu. Marka House of Mima w swojej jesienno-zimowej kolekcji oferuje szeroki wybór naszyjników i kolczyków inspirowanych bogatym stylem barokowym.

  czytaj dalej >

 • Specjalna kolekcja zegarków Lorus dedykowana Fundacji Novaka Djokovica

  22.01.2015 17:03

  Niewiele osób wie, że poza niekwestionowanymi dokonaniami w świecie tenisa, Djokovic jest także założycielem fundacji charytatywnej. Od stycznia 2014 roku Seiko jest partnerem Novaka na korcie. Jako marka należąca do Seiko Watch Corporation, Lorus prezentuje najnowszą kolekcję zegarków zaprojektowanych z myślą o aktywnym partnerowaniu Djokovicowi również poza polem gry.

  czytaj dalej >

 • Duet idealny - nowa kolekcja zegarków Guess

  04.12.2014 14:48

  W świecie mody niebieski zawsze odgrywał znaczącą rolę. W jednym sezonie delikatnie zaznacza swoją obecność, w innym zaś bezsprzecznie króluje. Tym razem marka Guess wykorzystuje moc koloru tworząc niepowtarzalną, chwytającą wzrok kolekcję zegarków dla niej i dla niego.

  czytaj dalej >

 • Nowy "Baby" dla dużych dziewczynek

  03.09.2014 10:56

  Trzy modele wzbogacają wachlarz zegarków Casio z linii Baby-G. Designem oraz gamą funkcji przypominają G-Shocka, którego sprytnie zmniejszono i stylistycznie dopasowano do damskich preferencji.

  czytaj dalej >

 • Swatch Sistem 51 wywraca świat do góry nogami - przód prezentuje czas, tył historię

  25.07.2014 09:40

  Dzięki Sistem 51 Swatch otworzył drzwi do nowego, ekscytującego świata. Sistem 51, pierwszy na świecie automatyczny mechanizm, który nie jest wykonany ręcznie, a za pomocą w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, został zaprezentowany zdumionym przedstawicielom branży zegarkowej w kwietniu 2013 roku. Pierwsze cztery modele pojawią się już pod koniec lipca także na rynku polskim.

  czytaj dalej >

 • Kwadratowe Koło. Nowe modele marki Maurice Lacroix

  03.07.2014 12:02

  Jakkolwiek, z punktu widzenia logiki określenie "kwadratowe koło" wydaje się nie mieć sensu, to taką właśnie nazwę nosi kolekcja zegarków linii Masterpiece marki Maurice Lacroix. Trudno też nazwać inaczej charakterystyczną konstrukcję modułu, od którego bierze się powyższe określenie, gdzie zębata rama w kształcie kwadratu, obraca się współpracując z zębatą krzywką przypominającą swoim kształtem trzylistną koniczynę.

  czytaj dalej >

 • Amberwood - kolekcja bursztynowa na lato

  27.06.2014 12:36

  Po drzewie bursztynowym, obficie spływającym żywicą miliony lat temu, dziś nie został nawet ślad. Przetrwał za to, niezmiennie fascynujący, słoneczny bursztyn. W.Kruk przedstawia kolekcję Amberwood zaprojektowaną i wykonaną przez Martę Włodarską.

  czytaj dalej >