10 Deco Art, czyli...

19.11.2010 15:46

Biżuterii 10 Deco Art nie da się za szufladkować. Każdy projekt jest inny i niepowtarzalny, tworzony z najlepszej jakości materiałów takich jak perły, srebro, pozłacane srebro, jedwabie, koronki, kamienie szlachetne i półszlachetne.

 

 

Projektantka bawi się materiałami o różnych fakturach uzyskując, nowoczesny design. 10 Deco Art jest modowym odkryciem, pozytywną energią powstałą z połączenia mody i sztuki.

Twórczyni i projektantka marki 10 Deco Art, Anna Pałubicka jest z wykształcenia kulturoznawcą. Projektując biżuterię przekazuje emocje i buduje relacje z otaczającym ją światem. Inspiracje Ania czerpie z podróży, tych bliskich, jak i dalekich.

 

 

W jej życiu i twórczości ogromną role odgrywają relacje z ludźmi i na ich podstawie projektantka dopasowuje biżuterię do indywidualnych oczekiwań swoich klientów. 10 Deco Art. to przede wszystkim świetna zabawa w tworzeniu biżuterii, do której Ania zaprasza i którą zaraża.

Marzenie o galerii-pracowni, w której Ania mogłaby tworzyć i spotykać się z klientami, spełniło się, kiedy w 2009 otworzyła pracownię przy ul. Gołębiej 3 w Poznaniu. Największą nagrodą i wyróżnieniem dla Ani jest zadowolenie klientów.

 

 

 

10 Deco Art