Amberwood - kolekcja bursztynowa na lato

27.06.2014 12:36

Po drzewie bursztynowym, obficie spływającym żywicą miliony lat temu, dziś nie został nawet ślad. Przetrwał za to, niezmiennie fascynujący, słoneczny bursztyn. W.Kruk przedstawia kolekcję Amberwood zaprojektowaną i wykonaną przez Martę Włodarską.

 

W.Kruk Amberwood - kolczyki - 399 i 249 PLN

 

Amberwood to skromna i czysta w formie kolekcja, która łączy w sobie piękno naturalnego drewna z ciepłem bursztynu bałtyckiego. W skład kolekcji wchodzą kolczyki, naszyjniki i pierścionki, które stanowią idealną propozycję na letnie dni.

 

W.Kruk Amberwood - pierścionki - 249 i 649 PLN

 

Do każdej biżuterii z kolekcji bursztynowej W.Kruk dołącza certyfikat potwierdzający wykorzystanie w niej prawdziwego bursztynu. Kolekcja dostępna jest w wybranych salonach W.Kruk oraz w sklepie internetowym. Ceny rozpoczynają się od 249 zł.

 

W.Kruk Amberwood - naszyjnik - 599 PLN i kolczyki - 499 PLN

 

W.Kruk to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.Kruk ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.Kruk pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

 

 

 

W.Kruk
od 249 PLN