Anja Rubik i Sasha Knezevic w świątecznej kampanii Apart

10.01.2014 10:32

Ośnieżone choinki. Piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach. Ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka. Urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Niepowtarzalne. Nieskazitelne. Niezapomniane.

 

 

Klasyczny, rustykalny wystrój górskiej chaty, przełamany eleganckimi, wysmakowanymi stylizacjami. To nie Aspen, to Zakopane! Magiczny świat zaklęty w kadrach najnowszej sesji zrealizowanej dla Apart - powstały zarówno wspaniałe zdjęcia, jak i urzekający świąteczną atmosferą spot telewizyjny.

 

 

Sesja zdjęciowa promująca najnowszą, świąteczną kolekcję Apart z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już czwarta realizacja topowego małżeństwa świata mody do Apart. Wyjątkowym gościem na planie był piesek pary - uroczy Charlie, który zapozował z Anją i Sashą do jednego ze zdjęć.

 

 

Sesja prezentuje szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji - zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, jak i nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów. Na uwagę zasługuje debiut w szwajcarskich zegarków Albert Riele - nowości w ofercie Apart.

 

 

Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka. Reżyserem-operatorem jest Arkadiusz Tomiak. Stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior.

 

 

 

 

 

Apart