Anja Rubik w australijskiej kampanii biżuterii Apart

03.03.2011 16:57

Zapraszamy za kulisy przygotowań nowej kampanii reklamowej Apart z udziałem światowej top modelki Anji Rubik! W poszukiwaniu słońca i wyjątkowych plenerów do sesji zdjęciowej promującej kolekcję biżuterii lato 2011 ekipa Apart udała się w styczniu 2011 r. bardzo daleko... bo aż do Australii! Wybraliśmy magiczne Sydney i jego piękne okolice.

 

 

Pomimo tego, że półtora tysiąca kilometrów dalej Australia walczyła z powodzią, Sydney okazało się dla bardzo gościnne dla Anji i Apartu.

 

 

Tydzień przed naszym przyjazdem szalały deszcze, a w czasie tych kilku dni, gdy pracowaliśmy nad sesją zdjęciową do kampanii, niebo było przejrzyste i nie spadła ani jedna kropla deszczu... Warunki okazały się idealne, aby zaprezentować olśniewającą biżuterię na wspaniałej modelce - Anji Rubik.

 

 

Nasza top modelka i biżuteria Apart nie były jedynymi bohaterkami sesji. Oscarową rolę drugoplanową odegrała Australia i jej najbardziej znane symbole: Opera w Sydney, cudowne plaże z surferami, kangur i niepowtarzalna architektura.

 

 

Część zdjęć realizowana była w pięknych ogrodach domu z XIX wieku, znanego z filmu Australia z Nicole Kidman i Hugh Jackmanem.

 

 

Oszałamiający widok na zatokę i przepiękne otoczenie przywodzące na myśl czasy kolonialne były idealnym tłem do zaprezentowania wyrafinowanej biżuterii. Obecność zwierząt w sesjach Apart to całkowita nowość. Uroczy kangur, tak nierozerwalnie wiążący się z Australią, zaprzyjaźnił się z Anją i okazał się koneserem dóbr luksusowych - w przerwach między zdjęciami zaglądał do pudełek z biżuterią!

 

 

Kampania autorstwa Marcina Tyszki, w stylizacji Agnieszki Ścibior, prezentująca kolekcję biżuterii diamentowej, złotej i srebrnej Apart lato 2011 pojawi się już w drugiej połowie marca.

 

 

 

 

 

Apart