Biżuteria i zegarki ck. Graficzne. Nowoczesne. Złote.

20.01.2012 14:16

Tak w skrócie można opisać zegarki i biżuterię ck, proponowane do noworoczno-karnawałowych stylizacji. Proste i eleganckie formy podkreślają czystość wzornictwa. Jeśli karnawał to tylko ze złotymi dodatkami ck!

 

ck stylish - bransoleta i pierścionek

 

ck stylish

Wyrafinowana. Zrównoważona. ck stylish. Biżuteria inspirowana współczesną architekturą, stanowi śmiałą deklarację nowego wymiaru elegancji. Jednolite i wyraziste linie znakomicie kontrastują z różnorodnością proporcji oraz nietypowym wzorem ułożonym ze srebrzystych elementów z polerowanej stali szlachetnej i powierzchni powlekanych warstwą PVD w odcieniu złota.

 

ck stylish - bransoleta

 

Zamknięta bransoleta, dostępna w rozmiarach XS, S i M, składa się z ogniw o szerokości od 22 do 35 mm, o delikatnie wypukłych powierzchniach. Można ją kupić za 559 złotych. Wygląd i proporcje bransolety naśladuje pierścionek dostępny w rozmiarach od 5 do 10, w cenie 319 złotych. Jego najszersze ogniwo ma 20 mm, a najwęższe 11 mm.

 

ck stylish - pierścionek

 

Wiszące, 20 milimetrowe kolczyki nawiązujące stylem do pozostałych elementów zestawu, sukcesywnie rozszerzają się, by osiągnąć szerokość 11,4 mm. Kolczyki kosztują 409 złotych. Każdy element linii ck stylish zdobi dyskretne logo ck.

 

ck stylish - kolczyki

 

ck pensive

Fascynujący. Unikalny. ck pensive. Ten uwodzicielsko gładki, zaskakujący innowacyjnym wzornictwem zegarek ozdobi każdą kobiecą dłoń. Liczne łuki odbijają światło pod każdym kątem, otaczając nadgarstek przyjaznym połyskiem. Błyszcząca bransoleta jest dostępna w polerowanej stali szlachetnej lub w wersji z powłoką PVD w odcieniu żółtego złota. Wybór tarcz obejmuje kolory złamanej bieli i głębokiej czerni. Każdą z wariacji zdobi dyskretne logo ck na godzinie 12. Zegarki oferowane są w dwóch rozmiarach - small i medium. Zegarek jest wodoszczelny do 30 m i kosztuje 1959 złotych.

 

ck pensive - zegarek

 

ck recess

Połyskujący. Zrelaksowany. ck recess. Inspiracją dla jego ponadczasowego stylu jest współczesna architektura. Zegarek jest jednocześnie elegancki i codzienny. Gładką kopertę z polerowanej stali szlachetnej pokrywa złote lub czarne PVD, podkreślające czystość wzornictwa. Wybór tarcz, ukrytych pod wypukłym szkłem i okraszonych luminescencyjnymi wskazówkami godzinową i minutową, obejmuje kolory szary, srebrny i czarny.

 

ck recess - zegarek

 

Dopasowany pasek z czarnej lub brązowej skóry wyposażony w bransoletowe zapięcie doskonale uzupełnia jego formę. Dyskretne logo ck na godzinie 12. nadaje ponadczasowemu wzornictwu dżentelmeńskiego zegarka odrobinę świeżości, lekkości i nowoczesności. Wodoszczelny do 30 m zegarek można kupić w cenie 1159 złotych.

 

 

 

 

Calvin Klein
319 - 1959 PLN
Tagi: