Biżuteria na czasie - premiera kolekcji marki Elixa

21.03.2012 14:36

Zegarki marki Elixa są od kilku lat dostępne w ofercie Apart. Oryginalne, gustowne wzornictwo i otwarcie na najnowsze trendy to cechy wyróżniające tę markę. Elixa w tym sezonie rozszerza swoją ofertę o kolekcję biżuterii modowej, która jest dostępna w salonach Apart już od połowy marca.

 

 

Kolekcja biżuterii Elixa została stworzona przez projektantów uważnie śledzących stale zmieniające się tendencje światowej mody. Proste, geometryczne wzory zachwycą młode, dynamiczne kobiety, które nie boją się mocnego akcentu w stylizacji.

 

 

W szerokiej gamie modeli - od delikatnych, ażurowych kolczyków, poprzez łańcuchowe naszyjniki, aż po duże, odważne bransolety w opływowych kształtach - każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

 

 

Oryginalna estetyka w połączeniu z najnowszymi trendami oraz przystępne ceny to od lat znaki rozpoznawcze marki Elixa. Drogą tą Elixa konsekwentnie podąża dalej.

 

 

Kolekcja biżuterii Elixa dostępna jest w salonach oraz eSklepie Apart już od połowy marca 2012 r.

 

 

Jednocześnie rozszerzona zostaje kolekcja zegarków Elixa. W tym sezonie do katalogu dołączyły trendowe modele wykonane ze stali i ceramiki wyposażone w szkło szafirowe.

 

 

 

 

 

 

Apart