Biżuteria na UEFA EURO 2012 - oficjalna kolekcja Apart

23.04.2012 16:08

UEFA EURO 2012 zbliża się wielkimi krokami, prezentujemy więc specjalną, limitowaną kolekcję biżuterii Apart inspirowaną tym wyjątkowym wydarzeniem, na które czeka cała Polska.

 

 

 

Firma Apart, jako jedyna spośród firm jubilerskich w Polsce, otrzymała licencję na wykorzystywanie zastrzeżonych znaków UEFA EURO 2012, co jest ogromnym wyróżnieniem, przyznawanym wyłącznie markom o najwyższej wiarygodności.

 

 

Przez ostatni rok w pracowniach Apart powstawała jedyna w swoim rodzaju biżuteria dedykowana piłce nożnej: zawieszki charms z motywami UEFA EURO 2012, modne bransoletki na sznurkach, breloki i oryginalne spinki do mankietów.

 

 

Na potrzeby kolekcji przygotowany został także oficjalny licencjonowany zegarek UEFA EURO 2012, zaprojektowany w Apart, wyprodukowany przez uznaną markę Jacques Lemans.

 

 

Wszelkie pomysły i projekty były na bieżąco konsultowane z centralą UEFA oraz firmą Warner Bros, która została wybrana na światowego przedstawiciela licencyjnego Mistrzostw.

 

 

Powstała kolekcja dedykowana jest Kibicom obojga płci, entuzjastom futbolu oraz wszystkim miłośnikom nietuzinkowych dodatków, którzy chcą poczuć ducha rozgrywek UEFA EURO 2012.

 

 

Kolekcję tworzą zawieszki charms, modne bransoletki na sznurkach, breloki i spinki do mankietów oraz wyjątkowy zegarek przygotowany przez Apart i Jacques Lemans.

 

 

 

 

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach Apart na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym.

 

 

 

 

 

 

 

Apart
99 - 901 PLN