Biżuteria W.KRUK na miarę Oscarów

01.03.2011 19:45

Już po uroczystej ceremonii rozdania Oscarów. Na czerwonym dywanie pojawiły się najbardziej znane twarze światowego kina w wytwornych kreacjach i eleganckiej biżuterii. Zainspirowani tym wydarzeniem przedstawiamy to, co najcenniejsze w naszej kolekcji - brylanty. W nich z powodzeniem zabłyśniemy podczas każdej uroczystości!

 

 

Brylant to najcenniejszy z pośród kamieni szlachetnych. Jego moc, trwałość i czystość symbolizują związek kobiety i mężczyzny. Nie znosi obłudy, gdyż sam olśniewająco czysty stoi na straży wierności i nierozerwalności związku. Jego patronem jest słońce, najpotężniejsza i niezniszczalna siła. Blask brylantu jest w stanie oczarować każda kobietę.

 

 

W.KRUK ze szczególną troską dba o najwyższą jakość, czystość i barwę brylantów. Każdy z nich przechodzi przez ręce dyplomowanych ekspertów i uzyskuje odpowiedni certyfikat. Brylanty występują w szerokiej ofercie W.KRUK, począwszy od pierścionków, obrączek, kolczyków, bransoletek, wisiorków, skończywszy zaś na zegarkach i zawieszkach. Ponadto, W.KRUK posiada jedyne, niespotykane i niepowtarzalne egzemplarze biżuterii w brylantami.

 

 

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

 

W. KRUK to prawie 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry  i wiele innych.

 

 

 

 

W.KRUK
1990 - 4490 PLN