Biżuteria W.KRUK nie tylko na Dzień Kobiet

09.03.2011 13:14

Nic tak nie zachwyca kobiety, jak piękna biżuteria podarowana w dzień jej święta, a jeszcze bardziej - biżuteria podarowana jej zupełnie bez okazji. Nic tak jej nie rozpromienia, jak barwne tulipany sprezentowane z zaskoczenia z samego rana. 

 

 

Jedno jest pewne: kwiaty i błyszczący upominek to przepis na doskonały prezent dla każdej kobiety. Na wiosnę 2011 W.KRUK proponuje nowe wzory kolekcji Milano, charakteryzującej się unikalnymi splotami.

 

 

Większość wzorów została wykonana z połączenia złota i srebra, zaś dzięki nowatorskiej technologii, opracowanej przez W.KRUK wspólnie z włoskimi projektantami, biżuterię cechuje wyjątkowa trwałość. Nowe wzory w kolekcji Milano to propozycja dla kobiet poszukujących najmodniejszych światowych wzorów.

 

 

Symboliczny pierścionek sprawi przyjemność każdej kobiecie. Niekwestionowanym liderem jest brylant, który jako najcenniejszy z pośród kamieni szlachetnych jest w stanie oczarować każdą kobietę.

 

 

Alternatywną propozycją są pierścionki z cyrkonami, których blask przyciąga spojrzenia innych. Dużą popularnością cieszą się również pierścionki z kolorowymi kamieniami, które urozmaicają każdą kreację.

 

 

 

 

 

 

W.KRUK
89 - 2990 PLN