Bursztyn w nowej odsłonie w salonach W.Kruk

04.08.2011 12:17

Bursztyn zyskał nowego towarzysza - biały kamień. Jego jasna kolorystyka podkreśla złocisty blask i nadaje biżuterii wyjątkowego charakteru. Połączenie białego kamienia i klasycznego bursztynu tworzy nową kolekcję od W.Kruk o nazwie White Amber.

 

 

White Amber to najnowsza kolekcja na lato, dostępna wyłącznie w salonach W.Kruk. Bursztyn to kamień szczególnie lubiany podczas wakacji, którego głęboki kolor oddaje blask zachodzącego słońca. Zwany jest także kamieniem życia, ponieważ posiada właściwości energizujące.

 

 

W tym sezonie występuje w połączeniu z białym kamieniem, tworząc zgrany, letni duet. Biały odcień to przewodni kolor w okresie letnim, który podkreśla opaleniznę i dodaje elegancji. Kolekcja White Amber dostępna jest wyłącznie w salonach W.Kruk. Ceny rozpoczynają się od 129 zł.

 

 

W.Kruk to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.Kruk ekspertem w dziedzinie biżuterii.

 

 

Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.Kruk pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

 

W.Kruk to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry  i wiele innych.

 
 

 

W.Kruk
od 129 PLN