Chimento Dream - obrączki jak marzenie

27.02.2008 10:54
Obrączki Chimento z kolekcji 'Dream', to włoska fantazja i polot, zakute w 18-sto karatowe złoto. Pozornie prosta i chłodna forma, w której błysk brylantów nadaje właściwego efektu nowoczesności. Markę cechuje elegancja i klasyczna prostota. Kolekcja skierowana jest do kobiet ceniących wyrafinowany minimalizm. Obrączki z kolekcji 'Dream' występują jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne pierścienie.

Obrączki Chimento z kolekcji "Dream", to włoska fantazja i polot, zakute w 18-sto karatowe złoto. Pozornie prosta i chłodna forma, w której błysk brylantów nadaje właściwego efektu nowoczesności.

Markę cechuje elegancja i klasyczna prostota. Kolekcja skierowana jest do kobiet ceniących wyrafinowany minimalizm. Obrączki z kolekcji "Dream" występują jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne "pierścienie". Dekorowane są zwykle brylantami, ale zamawiana specjalnie wersja, wykonana bez kamieni, służyć  może wyśmienicie, jako męska obrączka ślubna.

Wykonywane są zarówno w białym jak i żółtym 18-to karatowym złocie. Biżuteria ta cieszy oko, ale także intryguje, porusza, wywołuje zdumienie, że w tak prostej formie projektanci uchwycili to, co najpiękniejsze. Obrączki sygnowane są, mieszczącym się na ściance, bardzo charakterystycznym, wygrawerowanym napisem Chimento. 

Swoim wiernym klientom, firma Chimento zapewnia dodatkowo okresowy, bezpłatny serwis i ubezpieczenie produktów, obejmujące zniszczenie i kradzież biżuterii. Od niedawna, po raz pierwszy w Polsce, wyroby firmy Chimento można podziwiać w specjalnych, firmowych gablotach, w salonie "odCzasu doCzasu" w warszawskich Złotych Tarasach. Ceny obrączek osylują w granicach od 2 099 do 5 899 złotych.

 

Marka należy do grupy najlepiej znanych producentów włoskiej biżuterii. W swojej działalności, na przekór często powtarzanym u nas sloganom o niskiej jakości wytwarzanych w Italii wyrobów, jest uznanym wytwórcą i szczyci się zaufaniem klientów na całym świecie. Indywidualne wzornictwo, własne - wysokiej jakości rozwiązania techniczne, jednoznacznie rozpoznawalne wzory i międzynarodowy serwis, to niekwestionowane zalety marki Chimento.

opracowanie: Monika Jurkantowicz

Należy wspomnieć, że kolekcja Chimento Dream to nie tylko przepiękne, stylowe obrączki. Kolekcja obejmuje również linię pierścionków z dużymi, nawet kilkukaratowymi diamentami. Brylanty umieszczono pojedynczo lub potrójnie w mocnych surowych mocowaniach, jako zwieńczenie pierścionków. 

Obrączki pierścionków zostały wykonane według bardzo zbliżonego wzoru i z tym samym grawerowanym napisem, co opisywane powyżej obrączki. Różni je od nich brak subtelnych, niewielkich diamentów rozsianych na całym obwodzie. 


Salon odCzasu doCzasu, Złote T
2099 - 5899 PLN