Colores kusi na wiosnę w W.KRUK

16.04.2012 13:30

Nadeszła wiosna, a wraz z nią wiosenna odsłona kolekcji Colores! Tym razem bazuje na trzech nowych kolorach - przyciąga spojrzenia energetyzującym turkusem, ciepłym błękitem i radosną czerwienią.

 

 

Wiosenna edycja kolekcji Colores składa się z bransoletek i pierścionków. Energetyczny turkus przykuwa wzrok i wyzwala pozytywne emocje. Piękna karmazynowa czerwień podkreśla temperament i dodaje smaku. Z kolei głęboki błękit wiosennego nieba przywodzi na myśl zbliżające się wakacje.

 

W.KRUK Colores - pierścionek 269 zł

 

Każdy wzór jest wykonany ze srebra i ręcznie ozdobiony wysokiej jakości emalią. Występuje również w wykończeniu w kolorze modnego, różowego złota.

 

W.KRUK Colores - pierścionek 59 zł i bransoletka 149 zł

 

Colores w wiosennych kolorach jest już w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym. Ceny pierścionków rozpoczynają się od 59 zł, bransoletki już od 149 zł.

 

W.KRUK Colores - pierścionek 59 zł i bransoletka 149 zł

 

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, jeden z liderów rynku jubilerskiego w Polsce. Tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę ekspertem w dziedzinie biżuterii.

 

W.KRUK Colores - pierścionek 59 zł i bransoletka 149 zł

 

Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

W.KRUK
od 59 PLN