Czarodziejski Ogród - nowa autorska kolekcja W.KRUK

06.12.2012 14:23

Pąki kwiatów, gałązki, liście i trawa zamrożone w srebrze z tęsknoty za wiosną. Oto nowa kolekcja W.KRUK autorstwa Anny Orskiej o nazwie Czarodziejski Ogród. Kolekcja ta to kolczyki, naszyjniki, pierścionki i bransoletki wykonane ze srebra oraz ozdobione kryształkami Swarovskiego.

 

 

Białe, rodowane srebro przypomina śnieżnobiałą zimę i piękny krajobraz wymalowany przez mróz na szybie. Całość kolekcji tworzy niepowtarzalny świąteczny klimat i stanowi dobrą propozycję na prezent dla bliskiej osoby.

 

 

Kolekcja Czarodziejski Ogród dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK. Ceny rozpoczynają się od 99 zł.

 

 

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii.

 

 

Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

 

W.KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

 

 

 

W.KRUK
od 99 PLN