"Czułość" - Walentynkowa kolekcja Horsecka Jewelry

13.02.2013 13:57

Historycznie biżuteria była używana jako oznaka władzy, prestiżu bądź zamożności. Z zamysłu autorki - Anny Horseckiej - biżuteria pracowni Horsecka Jewelry ma inne przeznaczenie. Intencją towarzyszącą twórczemu procesowi jej powstawania jest sprzeciw wobec pospolitości i anonimowości, w której gubi się indywidualność odbiorcy.

 

 

 

To nowoczesne formy, które równocześnie nie są zaprzeczeniem tradycji. Aby uczynić ją szlachetną i unikalną wykonywana jest ręcznie, z troską o wysoki poziom warsztatu wykonawczego. Twórczym przesłaniem towarzyszącym każdej kolekcji jest zaprzeczenie temu, że żyjemy w świecie rządzonym wyłącznie przez pieniądz, pozbawionym prawdziwych emocji, i artystycznych inspiracji.

 

 

Sama projektantka Anna Horsecka mówi o sobie, że nie wyobraża sobie życia bez radości tworzenia, jak mówi - "Projektując biżuterię lubię łamać schematy, eksperymentować, pozwalać sobie na ekstrawagancję. Pracuję przy użyciu różnych materiałów, poznaję stare i nowe techniki. Staram się, aby biżuteria była ekspresją mojej wyobraźni bez żadnych kompromisów na rzecz komercyjnego sukcesu."

 

 

Znakiem rozpoznawczym biżuterii Horsecka Jewelry jest wyraźna, mocna forma. Jest przeznaczona dla osób ceniących oryginalność, odważnych łamiących schematy, lubiących się wyróżniać. Podkreśla osobowość i jest wizytówką właściciela.

 

 

Horsecka Jewelry to firma, której głównym przedmiotem działalności jest projektowanie i wykonywanie luksusowej, autorskiej biżuterii. Jak mówi projektantka - "Podziwiam pracę rąk ludzkich. Dlatego biżuteria z mojej pracowni jest w maksymalnym stopniu efektem pracy ręcznej. Sądzę, że to nie tylko przejaw luksusu lecz nadanie rzeczy wyjątkowej szlachetności.

 

 

Moja biżuteria zmienia się nie tylko wraz ze zmianą trendów w modzie. Zmienia się przede wszystkim wraz ze mną i wszystkim co mnie otacza. Zawsze jednak jest w niej moja pasja tworzenia i wiele serca, które wkładam w jej projektowanie i wykonanie."

 

 

Dziś z wielką przyjemnością prezentujemy Walentynkową kolekcję Horsecka Jewelry. Tym razem projektantka, Anna Horsecka, w swej pracowni postanowiła stworzyć krótką opowieść o miłości, i tak powstała Walentynkowa kolekcja "Czułość". Kolczyki, naszyjniki, bransoletki - wszystkie zwiewne i lekkie. Jak uczucie. Niech dzięki nim Walentynki zagoszczą u Państwa nie tylko 14 lutego, a ciepłe uczucie będzie obecne przez cały rok!

 

 

Miejscem ekspozycji biżuterii Horsecka Jewelry jest showroom przy ulicy Chmielnej 21/2 w Warszawie. Odbywają się tutaj eventy prezentujące markę w warunkach odpowiadających jej wizerunkowi - firmy oferującej unikalną, luksusową biżuterię autorską.

 

 

 

 

 

 

Horsecka Jewelry