Design Attack! Szwedzka TRIWA już w Polsce!

11.10.2011 13:46

Inwazja koloru i genialnego w swej prostocie designu dotarła do Polski! TRIWA, najbardziej trendowa wśród marek zegarków, zaatakowała najlepsze polskie butiki i concept story, takie, jak Bizuu Butique, Love&Trade, Made 4 Hand czy Mono Square i swoją pozytywną energią zaraża kolejne.

 

 

TRIWA to nie tylko drobne urządzenie, które ma wskazywać, czy masz przed sobą jeszcze kilka minut drzemki, czy też jesteś już spóźniony na zajęcia lub do pracy. To przede wszystkim absolutnie trendowy gadżet, którego zadaniem jest zaprezentowanie Twojego nastroju, humoru czy nastawienia do świata.

 

 

Ideą produktów marki TRIWA jest prowokowanie, przykuwanie wzroku, tworzenie kontrastów tak, by przełamać szarą rzeczywistość i uwolnić Twój absolutnie wyjątkowy styl. Kreatywne kolorowanie świata jest misją przewodnią każdej kampanii. Pozytywna energia jest bowiem siłą napędową projektantów marki, którzy wykorzystują barwy, by nadać każdemu modelowi indywidualny charakter.

 

 

Kolekcja to pięć linii o charakterze uniseks, od najbardziej klasycznej, nie pozbawionej jednak artystycznego pierwiastka linii Classic, poprzez Chrono i Mini Chrono - profesjonalne, a jednocześnie trendowe zegarki
z wbudowanymi trzema chronometrami, linię Brasco - nieco mniej odważną względem formy, pokazującą jednak pazur kolorem i oryginalnym wzornictwem, aż po najbardziej luksusową linię NEVIL, która stanowi designerskie uzupełnienie biurowego mundurka.

 

 

Nowością w kolekcji jest linia okularów przeciwsłonecznych w oryginalnych, kontrastowych kolorach, nawiązujących formą do zwariowanych lat osiemdziesiątych. TRIWA to nie tylko produkt, ale także artystyczny happening. Każda kolejna kolekcja to wydarzenie, każda kampania to dzieło sztuki.

 

 

W sezonie jesień-zima 2011/2012 do współpracy zaproszono jednego z najwybitniejszych szwedzkich artystów młodego pokolenia - Frederika Ödmana, którego prowokujące zdjęcia są idealnym wyrazem pionierskiego ducha marki. Kolekcja już teraz dostępna jest Warszawie w butikach Bizuu Butique, Love&Trade i Made 4 Hand i w Poznaniu w Mono Square i Bizuu Butique, a to dopiero początek...

tekst: Martyna Pańczak

 

 

TRIWA o sobie:

Zegarek TRIWA to nie tylko kawałek precyzyjnie tykającego czasomierza, który mówi Tobie o nadchodzącej porze lunch'u, o tym, że jesteś już spóźniony lub, że czas wstać z łóżka i wrócić do własnego mieszkania.

 

 

Nasze zegarki to także dobrze wyglądające akcesoria, które ukazują Twoje osobiste podejście do czasu. Są odzwierciedleniem Twojego nastroju, sygnalizując Twoją osobowość, bez względu na to, czy właśnie masz na sobie garnitur, czy bluzę z kapturem.

 

 

TRIWA podchodzi bardzo poważnie do czerpania radości z życia. Nie mamy oczywiście na myśli prowokacyjnego stylu. Bunt i spontaniczność to naturalny element naszej gry. Znamy zasady, gdyż sami napisaliśmy kilka z nich. Uwalniamy kreatywność nawet wbrew naszym własnym regułom.

 

 

TRIWA prezentuje własne wartości nie rozglądając się za siebie. Jesteśmy twórcami, którzy lubią być podglądani przez innych. Jesteśmy pewni, że zanim ktoś podrobi zegarek TRIWA, wymyślimy następny, równie godny kopiowania. Salutujemy wszystkim, którzy wybrali TRIWA. Twój wybór oznacza, że jesteś tak kreatywny jak my.

 

 

 

 

 

 

TRIWA
Tagi: