Design Friendly - Mishu Design - nowa marka biżuterii na polskim rynku

18.10.2011 12:19

Złoto i srebro najlepszych prób zamknięte w subtelnych, nowoczesnych formach - to sedno wyjątkowych kolekcji nowej marki biżuteryjnej na rynku polskim - Mishu Design. Biżuteria Mishu Design zachwyca czystą, szlachetną formą. Kunsztowne kolczyki, wyrafinowane kolie, ascetyczne w formie bransolety.

 

 

To biżuteria kreowana z myślą zarówno o koneserach sztuki złotniczej, szczególnie ceniących jakość i doskonałą formę, jak również o fashionistkach, dla których priorytetem są trendy i unikalny design. Czego możemy spodziewać się w kolekcji?

 

 

Srebrnych kwiatów z kroplami rosy ze szlachetnych kamieni, złotych motyli zrywających się do lotu z bransolety, srebrnych, ale kolorowych nitek - bransolet, czy "ślimaków w kosmosie" - zadziwiającego pierścionka, który w tym roku podbił serca jury międzynarodowego konkursu biżuteryjnego w Paryżu. Inwencja projektanta marki - Marcina Tymińskiego nie zna granic!

 

 

- W swoją pracę wkładam całą swoją energię, nie cenzuruję wyobraźni. Moje przedmioty są obrazem moich nastrojów i emocji - mówi Marcin. - Impuls do tworzenia może przyjść z każdej strony, dlatego jestem cały czas otwarty na świat i nowe doznania.

 

 

Dzięki temu kolekcje tworzone przez Marcina są zróżnicowane, a wzornictwo i sposób wykonania biżuterii - nowatorski.

 

 

Marcin Tymiński jest wielokrotnie nagradzanym w prestiżowych, międzynarodowych konkursach designerem oraz prezesem Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

 

 

Projekty Marcina były wyróżniane prestiżowymi nagrodami, między innymi w 2010 roku wygrana Editor's Choice podczas targów International Jewellery London Recognizing Originality and Inspirational Craftsmanship oraz w tym samym roku wygrana w konkursie Sheriff de Mode podczas targów Bijorhca - Eclat de Mode Paris.

 

 

Biżuteria Mishu Design jest dostępna w butiku marki, który mieści się przy ul. Wiejskiej 17 w Warszawie.

 

 

 

 

 

Mishu Design