Designerskie zegarki binarne The One w Apart

04.05.2010 12:04

Marka 01 The One uznawana jest za lidera na rynku zegarków designerskich, prekursora w dziedzinie innowacji i oryginalności stylistycznej. Od momentu powstania firma 01 The One wyłamuje się spod dyktatu tradycyjnego zegarmistrzostwa. Jej ambicją jest tworzenie dzieł niezwyczajnych, niepospolitych – jedynych w swoim rodzaju.

Nowe wzory w kolekcji Split Screen to kolejny manifest wizjonerów z The One. Z pomocą Kristel Lerman stworzyli oni niezwykle wyraziste, artystyczne zegarki. Zegarki 01 The One są dostępne wyłącznie w wybranych salonach Apart na terenie całego kraju.

 

 

Zamysłem twórcy zegarków, Antona Krafta, było wykreowanie linii czasomierzy dla ludzi niezależnych, podążających własnymi ścieżkami, prekursorów ulicznej mody, wyrażających swoją osobowość i indywidualność przez sposób ubierania się.

Anton Kraft ignorując wielkich stylistów i dyktatorów mody, rynkowe prognozy i przewidywania zegarkowego establishmentu stworzył kolekcję czasomierzy z zastosowaniem wyświetlaczy z diodami LED i z nowatorskim systemem odczytu czasu. Nazwa marki nowych zegarków - 01 The One - wzięła się stąd, że wskazują one czas w tzw. systemie binarnym, czyli zerojedynkowym, który jest powszechnie wykorzystywany w informatyce.

Charakterystyka zegarków z kolekcji The One Split Screen Art Editio:

Split Screen Art Edition 01 The One
Nr referencyjny: SC116W1
Cena od: 980 zł
Zegarek męski, koperta stalowa, o wymiarach 48 x 42 mm, mechanizm kwarcowy, czas binarny, białe diody LED, pasek skórzany, wodoszczelność do 30 m.

Split Screen Art Edition 01 The One
Nr referencyjny: SC117R1
Cena od: 980 zł
Zegarek męski, koperta stalowa, o wymiarach 48 x 42 mm, mechanizm kwarcowy, czas binarny, czerwone diody LED, pasek skórzany, wodoszczelność do 30 m.

Split Screen Art Edition 01 The One
Nr referencyjny: SC118B1
Cena od: 980 zł
Zegarek męski, koperta stalowa, o wymiarach 48 x 42 mm, mechanizm kwarcowy, czas binarny, niebieskie diody LED, pasek skórzany, wodoszczelność do 30 m.

Jak odczytywać czas z zegarków The One:

 

 

 

 

Apart
od. 980 PLN