Diamentowa kampania Apart z udziałem Anji Rubik!

01.03.2014 16:48

Piękno absolutne, doskonałe, zaklęte w krystalicznej harmonii. Wspaniały klejnot Ziemi, odkryty, by olśniewać swym wiecznym blaskiem. Diament. Wiosną Apart zaprasza w świat pięknej i wyrafinowanej biżuterii z diamentami: nowa sesja zdjęciowa marki Apart zachwyca klasyczną fotografią portretową.

 

 

Anja Rubik w tej odsłonie jest pełna wdzięku, kobiecości i zmysłowości. Dominują fotografie czarno-białe, doskonale eksponujące ekskluzywną biżuterię z diamentami.

 

 

Kampanii w luksusowej prasie kobiecej towarzyszy wyjątkowy album, dostępny w salonach marki, prezentujący całe spektrum misternie wykonanych jubilerskich arcydzieł.

 

 

W nowej kolekcji Apart, jedynej tak zróżnicowanej i kompleksowej na polskim rynku, znajdziemy biżuterię z diamentami białymi lub czarnymi w połączeniu z tęczą barw kolorowych kamieni, jak szafiry, rubiny, szmaragdy, tanzanity, perły, a także topazy czy ametysty.

 

 

Ekskluzywne wydawnictwo "Diamenty" to opowieść o niezwykłej relacji kobieta – diament, o tym, że biżuteria rozkwita na ciele kobiety, przy niej ożywa, ukazując swe unikalne piękno, migotliwość, zmysłowy czar.

 

 

Modelka: Anja Rubik
Zdjęcia: Marcin Tyszka
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Debiut kampanii: marzec 2014

 

Zdjęcia: Marcin Tyszka dla Apart

 

 

 

 

 

 

Apart