Duet idealny - nowa kolekcja zegarków Guess

04.12.2014 14:48

W świecie mody niebieski zawsze odgrywał znaczącą rolę. W jednym sezonie delikatnie zaznacza swoją obecność, w innym zaś bezsprzecznie króluje. Tym razem marka Guess wykorzystuje moc koloru tworząc niepowtarzalną, chwytającą wzrok kolekcję zegarków dla niej i dla niego.

 

 

Dżins to lider stylu "casual". Jest również najbardziej charakterystyczną i kojarzoną z domem mody Guess dzianiną. Wykorzystując go w damskim zegarku, amerykańscy projektanci silnie nawiązali do początków marki, sięgających 1982 roku.

 

 

Przeszyty białymi nićmi dżins zdobi górną część paska, natomiast od spodu dla komfortu i wygody pozostawiono skórę. Do niebieskiej kolorystyki idealnie dopasowano niszowe, ale cały czas popularne w świecie zegarków, różowe złoto. To ono zdobi zarówno pierścień na kopercie, jak i elementy tarczy. W całości można wyczuć kombinatorykę i zabawę kontrastami - z jednej strony niebieski dżins obok różowego złota i stali, z drugiej świecące kryształy w sąsiedztwie wyraźnie zaznaczonych śrub.

 

 

Męski zegarek z prezentowanej kolekcji to niemal brat bliźniak wersji damskiej. Dżins zastąpiono silikonowym paskiem, pierścień w różowym złocie - kolorem niebieskim, natomiast miejsca kryształów wypełniły głębokie żłobienia. Jak na zabawę kontrastami przystało, z jednej strony pozostawiono nadające fabrycznego wyglądu śruby, z drugiej zaś "podkręcono" elegancję zegarka wykończeniem tarczy, której tekstura przypomina plaster miodu.

 

Męski zegarek Guess W0247G3 (769 zł)

 

Bez względu na płeć, kolekcja zegarków Guess jest wyjątkowa i unikalna. Nietypowe łączenie kolorów, materiałów, wykończeń, a także dbałość o detale pozwoliły projektantom amerykańskiego domu mody stworzyć majstersztyk w segmencie zegarków fashion.

 

Damski zegarek Guess W0289L1 (829 zł)

 

Zegarki są dostępne w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI. Model damski (W0289L1) kosztuje 829 zł, a męski (W0247G3) 769 zł.

 

 

 

 

 

Guess
769 i 829 PLN