Gorący karnawał z biżuterią W.Kruk

14.01.2011 16:24

Karnawał, czas zimowych zabaw, nie może być nudny i przewidywalny. Przełamujemy szarą aurę i wybieramy pełną południowego temperamentu kolekcję Vianna, dostępną w salonach W.Kruk. To jedna z najpiękniejszych i najbardziej kobiecych propozycji biżuterii na tegoroczną zabawę karnawałową.

 

 

 

 

Kolekcja Vianna została zaprojektowana i wykonana przez artystów z Ameryki Południowej. Charakteryzuje się żywiołową fuzją kolorów wyłaniających się z oryginalnych kamieni jubilerskich o geometrycznych kształtach. Złoto jest jedynie dodatkiem, delikatną oprawą podkreślającą piękno brazylijskich kamieni naturalnych.

 

 

 

Feeria barw kamieni, ich ilość i różnorodność jest w tej kolekcji imponująca: ametyst, cytryn, rodolit, topaz, prasiolit, szeroki wybór kwarców oraz te najcenniejsze - brylanty. Diabeł tkwi w szczegółach - każdy kamień został indywidualnie szlifowany na potrzeby poszczególnych wzorów.

 

 

Hitem tegorocznego karnawału są także kolorowe, pokaźne pierścionki, które z pewnością przyciągną spojrzenia innych. Ozdobione kolorowymi kamieniami i cyrkonami urozmaicą każdą wieczorową kreację.

 

 

 

Z kolei w wydaniu dziennym będą stanowić atrakcyjny i nieszablonowy gadżet, który z sukcesem pozwoli wyróżnić się w tłumie. Ceny od 249 zł. Więcej inspiracji na karnawałowe szaleństwo znajduje się na stronie firmy W.Kruk.

 

 

 

W.Kruk to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider krajowego rynku jubilerskiego. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.Kruk ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

 

W. Kruk to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

 

 

 

 

W.Kruk
249 - 5990 PLN