Katy Perry x Claire's - Prism Collection

05.06.2014 12:46

Marka Claire's Inc. zaprezentowała nową ekskluzywną kolekcję Prism zaprojektowaną przez amerykańską wokalistkę Katy Perry. Pełna kolekcja Katy Perry dla Claire's pojawiła się w sklepach i na stronie internetowej Claire's wiosną 2014.

 

Katy Perry Prism Collection dla Clair's

 

Początkowo Claire's Inc., jedna z wiodących sieci sklepów z modnymi dodatkami dla młodych kobiet i dziewcząt, zaprezentowała pięć produktów z najnowszej kolekcji biżuterii "Prism" zaprojektowanej przy współpracy ze znaną amerykańską wokalistką Katy Perry. Kolekcja wprowadzona zostałą do sprzedaży wiosną tego roku.

 

Chunky Lion Chain Necklace 69,90 PLN

 

Jak mówiła sama wokalistka - "Oto specjalny przedpremierowy pokaz mojej najnowszej kolekcji Prism dla Claire's! Produkty te zostały opracowane przeze mnie osobiście z myślą o Was. To moje ulubione przedmioty z wchodzącej do sklepów linii Roar. Ale to tylko początek tego, czego możecie się spodziewać w ramach mojej kolekcji Prism. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich noszących dodatki z tej kolekcji na koncertach w ramach mojej trasy Prismatic World Tour!"

 

Roar Headband 31,90 PLN

Leopard Print Cat Ear Sunglasses i Rhinestone Cat Ear Sunglasses 59,90 PLN

 

- "Katy jest wyjątkową artystką, która inspiruje dziewczyny i kobiety na całym świecie. Jej nacisk na wyrażanie swojej indywidualności i bycie sobą odzwierciedla misję naszej marki" - komentowała Beatrice Lafon, prezes Claire's Inc. - "Produkty wchodzące w skład kolekcji Prism oddają jej fantastyczny styl, są zabawne i przystępne cenowo."

Tiger Front & Back Earrings 31,90 PLN

 

Pełna ekskluzywna kolekcja Katy Perry Prism Collection zawiera produkty z edycji limitowanych, produkty sezonowe, produkty kolekcjonerskie oraz produkty inspirowane słowami i tytułami największych hitów piosenkarki. Kolekcja Prism jest regularnie wzbogacana o nowe produkty z linii Roar podczas trwania współpracy Claire's i Katy.

 

Chunky Lion Ring 31,90 PLN

Roar Square Hinged Bangle Bracelet, Roar Leopard Print Sliding Charm Bracelet
i Hero Sliding Charm Bracelet 39,90 PLN

 

Claire's Inc. jest jedną z wiodących globalnych sieci sklepów oferujących modną biżuterię i dodatki dla młodych kobiet, nastolatek oraz wszystkich dziewcząt w wieku od 3 do 35 lat. Firma prowadzi działalność za pośrednictwem dwóch typów sklepów: Claire's oraz Icing.

 

Holographic Roar Tiger Phone Cover 59,90 PLN

 

 

Na początku lutego 2014 roku firma Claire's Inc. posiadała 3114 sklepów w 18 krajach w Ameryce Północnej, Europie oraz Chinach. Firma posiada również 421 sklepów franczyzowych w 27 krajach, głównie na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej i Południowo-Wschodniej oraz w Ameryce Środkowej i Południowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Claire's
od 24,90 PLN