Kolekcja Delikado od W.KRUK na lato

13.08.2012 11:58

Biżuteria z wykorzystaniem naturalnych kamieni to dodatek niemal obowiązkowy na letnie dni. W.KRUK przedstawia nową kolekcję o nazwie Delikado - zwiewne, subtelne i pełne naturalnego wdzięku naszyjniki, kolczyki i bransoletki.

 

Kolczyki W.KRUK Delicado

 

Kolekcja Delikado wykonana jest ze srebra i ozdobiona naturalnymi kamieniami - ametystem, cytrynem, kwarcem dymnym i różowym, onyksem, tanzanitem oraz kamieniami Swarovskiego.

 

Bransoleta W.KRUK Delicado

 

Ametyst to symbol szczęścia i czystości, cytryn i kwarc dymny wzmagają pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 

Naszyjnik W.KRUK Delicado

 

Kwarc różowy sprzyja łagodności, czułości i miłości, onyks zawiera spokój i harmonię, zaś tanzanit generuje energię radości oraz uwalnia od zmartwień.

 

Wisiorek i kolczyki W.KRUK Delicado

 

Delikado to kolorowa i uśmiechnięta kolekcja. Subtelność, naturalność oraz wdzięk to jej główne atrybuty.

 

Kolczyki W.KRUK Delicado

 

Kolekcja dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK od lipca. Ceny rozpoczynają się od 99 złotych.

 

Naszyjnik W.KRUK Delicado

 

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii.

 

Wisiorek i kolczyki W.KRUK Delicado

 

Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

Naszyjnik W.KRUK Delicado

 

W.KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

Wisiorek i kolczyki W.KRUK Delicado

 

 

 

 

W.KRUK
od 99 PLN