Komponuj, kolekcjonuj, kompletuj z YES System!

21.02.2012 11:25

Marka YES po raz kolejny zaprasza do zabawy biżuterią! Tym razem swój nastrój możesz wyrazić wykorzystując całą gamę pierścionków, bransoletek, naszyjników i kolczyków z minimalistycznej linii Studio Y. Ozdób dłonie i dekolt oraz podkreśl swoje naturalne piękno tworząc własną kombinację z YES System!

 

 

Nowa kolekcja YES System, jako część linii Studio Y, zaprojektowana została przez Katarzynę Bukowską. Jak cała linia, kolekcja jest bardzo prosta i minimalistyczna. Wzornictwo nawiązuje do klasyki i bieżących trendów. YES System to unikatowa i niekonwencjonalna biżuteria zarówno pod względem formalnym, jak i warsztatowym.

 

 

Delikatne pierścionki przypominają stylem obrączki, które można łączyć w rożne kombinacje, nosić oddzielnie lub po kilka naraz. Naszyjniki na cienkiej zawieszce, czy kolczyki o prostych wzorach, subtelnie podkreślą naturalne piękno. Biżuterię zdobią drobne zawieszki w postaci geometrycznych motywów, takich jak koło, kwadrat czy serce. Wszystkie wzory wykonane są ze srebra, natomiast każdy element zdobi błyszcząca cyrkonia.

 

 

W ofercie YES System Studio Y znajdziemy biżuterię, która nada się na każdą okazję. Wszystkie wzory zachowane w tej samej konwencji stylistycznej, charakteryzują się klasyczną i subtelną elegancją. Najlepiej prezentują się jako komplet. Zatem do dzieła - baw się modą i stwórz swój własny zestaw!

 

 

 

 

 

 

YES