Kultowa koszulka polo L.12.12 w najnowszej kolekcji zegarków Lacoste

27.01.2015 12:27

Niespełna dziewięćdziesiąt lat po tym, jak tenisista Rene Lacoste pierwszy raz pojawił się w zaprojektowanej przez siebie koszulce polo z krokodylem (1927 r.), wzór tkaniny sprytnie wykorzystali projektanci marki, aby stworzyć kolejny ponadczasowy produkt - zegarek Lacoste.

 

"To suit every mood" - aby zaspokoić każdy nastrój, osobowość czy okazję, kolekcję "podano" w 6 różnych wariantach kolorystycznych: szarym, czerwonym, niebieskim, białym, zielonym i czarnym. Ducha marki najsilniej odzwierciedla wykończenie silikonowych pasków, które zaprojektowano idealnie na wzór tkaniny kultowych koszulek polo. Połączenie delikatnych wyżłobień oraz lekko zmatowionej kolorystyki daje pożądany efekt - na pierwszy rzut oka wydaje się, jakby zegarki zostały wykonane z dzianiny.

 

 

Kolekcja czasomierzy idealnie odzwierciedla kwintesencję stylu marki Lacoste - proste wzory, okraszone drobnymi smaczkami, tak samo dobrze wpisujące się w elegancki, jak i luźny, sportowy look. Projektanci skrupulatnie pominęli wszelkie zdobienia i kontrasty tworząc czysty i naturalny design - nawet tarcze zegarków, przeważnie białe lub czarne, tym razem "zlewają się" kolorystycznie z otoczeniem.

 

 

Tworząc kolejny kultowy produkt w świecie Lacoste, nie można było pominąć ważnej postaci - legendarnego zielonego krokodyla. To on zdobi każdą tarczę, stojąc na straży tuż przy trzeciej godzinie. To nie wszystko - obecność gada sprytnie zaznaczono również na koronce zegarka.

 

 

Pierwsza koszulka polo L.12.12 została zaprojektowana z myślą o mężczyznach. Szybko jednak znalazła miejsce również w damskiej garderobie. Prezentowaną kolekcję zegarków Lacoste o tej samej nazwie - L.12.12 także dedykowano panom. I w tym przypadku jest niemal pewne, że to tylko formalność - w praktyce zegarki doskonale odnajdą się rwnie na damskich nadgarstkach.

 

 

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI.

 

 

Lacoste
525 PLN