Latające Walentynki...

14.02.2013 13:20

Walentynkowe święto zadomowiło się już na dobre w naszym kalendarzu. Jako, że jest to jednak święto "importowane", to my Polacy nie mamy jeszcze utwierdzonej przez lat tradycji jego obchodzenia. Wiemy, że jest to święto zakochanych, czas specjalnego okazywania miłości i eksponowania jej symboliki - serc, serduszek, czerwieni i różu.

 

Pierścionek Happy Diamonds Chopard z różowego złota

 

Firma Chopard, której bardzo wiele wyrobów doskonale wpisuje się w przesłanie walentynkowego święta, co roku w sposób szczególny przypomina nam o Walentynkach. Na tegoroczne Walentynki marka wskazuje nową stylistycznie biżuterię Happy Diamonds - oczywiście z motywem serca i tradycyjnie z brylantami tańczącymi pomiędzy dwoma szafirowymi szkiełkami.

 

Kolczyki Happy Diamonds Chopard z różowego złota

 

Szkła są osadzone i w ten sposób zespolone w złotym konturze, uformowanym w kształcie serc. Górne szkło w nowych modelach ma przekrój sferyczny, co powoduje jeszcze bardziej wyrafinowany efekt, gdy poruszające się brylanty rozsiewają swoje blaski.

 

Wisiorek z łańcuszkiem Happy Diamonds Chopard z różowego złota i latawce

 

Dla tak wyprofilowanego szafirowego szkła, także wykonane z białego, różowego lub żółtego złota uformowane w kształt serca obramowanie jest specjalnie, w sposób identyczny do linii szkła wyprofilowane.

 

Wisiorek z łańcuszkiem Happy Diamonds Chopard z różowego złota

 

Poza świetnym wizualnie efektem, taka zmiana dodaje biżuterii stylistycznej nowoczesności. Bardziej wyrafinowane modele w kolekcji Happy Diamonds posiadają dodatkowo diamentową inkrustację obramowania. Oczywiście, jak każdy wyrób marki Chopard z poruszającymi się brylantami, na górnym szkle umieszczony jest, widoczny na zdjęciach, wygrawerowany logotyp marki.

 

Pierścionek i kolczyki Happy Diamonds Chopard z białego złota i latawce

 

Happy Diamonds, Chopard, pierścionek Happy Diamonds, Chopard, pierścionek, kolczyki i latawce Happy Diamonds, Chopard, naszyjnik i latawce

Tegorocznym, specjalnym przekazem firmy Chopard, podkreślającym walentynkową symbolikę, są magiczne latawce opatrzone inicjałami marki. Biżuteria Happy Diamonds prezentowana w towarzystwie unoszących się swobodnie, rozsiewających różowy blask świetlnych latawców, nabiera jeszcze większej tajemniczości i niesie ze sobą impuls swobody i niezależności.

 

Pierścionek Happy Diamonds Chopard z białego złota

 

Wyroby Happy Diamonds firmy Chopard oraz inne atrakcyjne oferty upominków walentynkowych przedstawia salon odCzasu doCzasu.  

tekst: Władysław Meller

 

 

 

 

 

 

odCzasu doCzasu