Limitowany TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887 w Polsce

16.11.2011 13:20

Wyłącznie w salonach W.KRUK dostępny jest zegarek TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887. Do Polski trafiło 25 sztuk z limitowanej serii 5 tysięcy egzemplarzy. TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887 Chronograph przywodzi na myśl klasyczne chronografy z lat 50.

 

 

Brązowa tarcza, na której umieszczono historyczne logo Heuer oraz perforowany, skórzany pasek utrzymane są w stylistyce retro. Jako napęd posłużył bardzo precyzyjny, automatyczny mechanizm 1887 stworzony we własnej manufakturze TAG Heuer.

Skala tachymetrowa umieszczona na lunecie przypomina o związkach modelu ze światem wyścigów samochodowych. Na odwrocie koperty zegarka wygrawerowany jest Mercedes-Benz 300 SLR. Cena zegarka to 18790 złotych. Zegarek dostępny jest w Polsce wyłącznie w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym W.KRUK.

 

 

TAG Heuer
Istniejąca od 1860 roku firma TAG Heuer to jedna z największych i najbardziej pożądanych marek w branży luksusowych zegarków. Legenda związana z tworzeniem szwajcarskich zegarków wywodzi się z aktywnego zaangażowania zegarmistrzów TAG Heuer w świat sportu, którego celem było stworzenie najdokładniejszych instrumentów pomiarowych. TAG Heuer jest pierwszym producentem w historii, który stworzył luksusowe chronografy umożliwiające dokonywanie pomiarów z dokładnością do 1/10, 1/100, 1/1000 i 1/10000 sekundy.

 

 

TAG Heuer to synonim prestiżu i doskonałych wyników także dzięki aktywnej współpracy z gwiazdą kina Leonardo DiCaprio, zespołem Vodafone McLaren Mercedes w wyścigach Formuły 1 oraz wywodzącymi się z tego zespołu dwoma kierowcami z mistrzowskim tytułem: Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem, a także mistrzynią kortów tenisowych Marią Sharapovą. Marka TAG Heuer jest uprzywilejowanym członkiem Fondation de la Haute Horlogerie, najbardziej ekskluzywnego klubu szwajcarskiej branży zegarmistrzowskiej.

 

***

 

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry  i wiele innych.

 

 

 

 

W.KRUK
18790 PLN
Tagi: