Lorus - letnie zegarki w intensywnych kolorach

11.05.2012 12:52

Zegarki marki Lorus jeszcze nigdy nie były tak kolorowe. Klasyczne, biżuteryjne i niezwykle eleganckie serie powiększą się o nowe, barwne kolekcje dla kobiet. Tym razem bardziej fashion i z nutką sportowego stylu.

 

 

 

Fashionistki wiedzą, że kolorowe dodatki to must have tego sezonu. I nie chodzi tu tylko o zegarki, ale również o lakiery do paznokci. Lorus zaspokoi oba modowe pragnienia. Każdy klient przy zakupie zegarka z najnowszych kolekcji w prezencie otrzyma kolorowy lakier do paznokci. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Adresy sklepów dostępne są stronie internetowej Lorus.

 

 

W najnowszych kolekcjach znajdziemy jednokolorowe egzemplarze - białe, różowe, pomarańczowe, neonowo-limonkowe i niebieskie, a także modele w których połączono mocne barwy z zawsze modną bielą. Kolorowy lakier na paznokciach będzie uzupełniał barwne stylizacje.

 

 

 

Wszystkie modele posiadają dekiel wykonany ze stali szlachetnej, kopertę z tworzywa sztucznego, poliuretanowy pasek oraz hesalitowe szkło. Czasomierze są wodoszczelne do 10 ATM co pozwala na bezpieczne pływanie z zegarkiem na ręku podczas wakacyjnego urlopu.

 

 

 

Modele R2341FX9 - R2357FX9 posiadają dodatkowo obrotowy pierścień oraz podświetlenie, ich cena wynosi 115 zł. Modele R2367FX9 - R2375FX9 kosztują 99 zł, a zegarki sygnowane numerami od R2377FX9 do R2393FX9 - 95 zł.

 

 

 

 

 

Lorus
95, 99 i 115 PLN