Mika Kośka Handmade Projekt - folkowe cudeńka

07.10.2011 13:49

Wycinanki, paski, kwiaty, koguty. Kolory, naturalne surowce, odwołania do tradycyjnego rzemiosła... Od kilku sezonów folk ma się dobrze i póki co - nic nie zapowiada, że będzie inaczej. Mika Kośka Handmade Projekt bazuje na prostych pomysłach. Nie szokuje, raczej rozwesela; zdobi i cieszy oko.

 

 

Drewniane bransoletki (z drewna jaworowego) - im więcej tym lepiej - przynajmniej tak dyktują modowi eksperci. U Miki dominują paski i kwieciste wzory. Oprócz drewnianych, decoupage'owych bransoletek z wysokim połyskiem, dostępne są recyklingowe bransoletki filcowe.

 

 

Zostały wykonane ze śmieci: kartonowych rolek po taśmie klejącej oraz resztek filcu i koralików. Dominują w nich odważne kolory i proste, czasem nawet dziecinne wzory. Na jesienno-zimowe chłody przydadzą się bransoletki ubrane we włóczkowe, szydełkowe sweterki.

 

 

Kolczyki z drewna, najczęściej bukowego, często w kompletach z bransoletkami tworzą Folk Gift Boxy - ludowe zestawy upominkowe. Zarówno kolczyki, bransoletkę, jak i pudełko łączy ten sam wzór. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają problem z kupnem oryginalnych, przemyślanych i ręcznie wykonanych prezentów.

 

 

Są i ozdoby do włosów. Opaski zaskakują precyzją wykonania: kauczukowe bazy zostały obszyte ręcznie haftowaną tasiemką, ale na próżno szukać w nich niedoskonałości. Precyzyjne wykonanie, unikatowe wzory, ręcznie malowane kwiaty z organzy - te opaski sprawdzą się na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

 

 

Staranne wykonanie unikalnych egzemplarzy, możliwość składania indywidualnych zamówień, ręcznie wykonane opakowanie, dobra jakość, i przystępna cena sprawiają, że Mika Kośka Projekt to doskonała, idealna wręcz alternatywa dla tych, którzy pragną czegoś więcej, niż sieciówkowe produkty biżuteryjne.

 

 

 

 

Mika Kośka Handmade Projekt