Modne dodatki jesienią - nowa kolekcja Swatch New Gent

23.11.2010 14:54

Starając się znaleźć coś dla siebie spośród tylu nowych propozycji na sezon jesienno-zimowy, nie możemy zapomnieć o modnych dodatkach, które zagrają ważną rolę i dopełnią stylizację. Dla miłośników marki Swatch, każda nowa kolekcja to dobry powód by śledzić najnowsze trendy.

 

 

Nie inaczej będzie i tym razem. Szwajcarski producent zegarków i biżuterii, prezentuje najnowszą kolekcję Swatch New Gent.

 

 

Najnowsza kolekcja zegarków inspirowana jest legendarną linią Swatch Gent Originals. Model New Gent to jednak nowy i dużo większy zegarek i zarazem więcej miejsca do popisów dla designerów Swatch.

 

 

Każdy model ma dużą, kolorową kopertę, jednolitą tarczę z okienkiem dzień/data na godzinie trzeciej oraz solidny, matowy pasek z silikonu dopełniający monochromatyczny styl zegarka.

 

 

Do wyboru jest cała paleta barw - od czerni, czekoladowego brązu czy głębokiego granatu poprzez oliwkową zieleń, hiszpańską czerwień po biel. Mocne, zdecydowane kolory, z których każdy wybierze swój ulubiony, pasują do różnorodnych stylów.

 

 

Współczesne wzornictwo klasycznego Gent Originals w kolekcji Swatch New Gent zachowuje cechy charakterystyczne dla szwajcarskiego producenta zegarków: pionierski styl, modne kolory i solidne, sportowe materiały.

 

 

Nowa kolekcja sprawia, że klasyczny Gent - kreatywny, nowatorski i przepełniony zabawą w dobrym stylu - staje się większy, bardziej śmiały i ma jeszcze bardziej pozytywną prowokacyjną wymowę.

 

 

To zegarek stworzony dla aktywnych kobiet i mężczyzn, z ręką na pulsie najnowszych trendów w modnych dodatkach. My już wybraliśmy swój ulubiony model, a Ty? 

 

 

Swatch