Modowy "miszmasz" z biżuterią Delamo.pl

29.03.2012 13:57

Gdy nadchodzi wiosna w naszej głowie robi się kolorowo, a na świat patrzymy niczym przez różowe okulary. W tym czasie wokół nas nie może zabraknąć wesołych, tęczowych kolorów. Radosny "miszmasz" wykreuj z modną biżuterią marki Delamo.pl.

 

 

Znajdziesz tutaj szeroki wybór różnorodnych błyskotek, które z łatwością dopasujesz do każdej stylizacji. Błyszcz, lśnij i ciesz się wiosną!

 

 

Nowa kolekcja biżuterii Delamo.pl to mieszanka kolorów, kształtów i wzorów. Na wiosnę projektanci biżuterii przygotowali szeroki wybór kolczyków, bransoletek i naszyjników.

 

 

Śmiało możesz wybierać spośród trendów biżuteryjnych, od minimalistycznych projektów, przez oryginalne kształty, aż po bogato zdobione, złote błyskotki.

 

 

Znajdziesz też tutaj totalnie modne w tym sezonie motywy kwiatowe i biżuterię w kształcie świeżych owoców inspirowanych gorącym latem.

 

 

Żywe kolory i szalone wzory przywołują na myśl gorące wakacje. Szalej z fantazyjną biżuterią, która doskonale nadaje się na plażę, ale także uzupełni Twój outfit na miejską eskapadę.

 

 

Kolejny trend, który proponuje Delamo.pl to klimat Etno, zwróć uwagę na super efektowne kolczyki w kształcie piór. Zostań miejską Pocahontas i wybierz takie, które najlepiej wyrażą Twój indywidualny styl. 

 

 

Jeżeli kochasz dużą, widoczną biżuterię i zawsze jesteś na bieżąco, z tym, co się dzieje na wybiegach, świetne będą dla Ciebie "masywne" bransoletki i naszyjniki w żywych, soczystych barwach.

 

 

Tego lata, nie zapomnij o neonach - niezaprzeczalnym hicie tego sezonu. Ożyw swój strój odblaskową fantazyjną broszką, a we włosy wepnij oryginalne ozdoby.

 

Szalej z dodatkami i ciesz się latem, które już wkrótce nadejdzie!

 

 

Delamo.pl
od 14,90 PLN