Must-have i hot look od Guess'a

10.05.2011 15:09

Nowa kolekcja zegarków Guess to idealna odpowiedź dla szukających zupełnie niecodziennych dodatków kobiet. Jest kwintesencją marki Guess - wyszukana i niezwykle charakterystyczna, a przy tym bardzo kobieca i sexy.

 

 

Must-have od marki Guess

Najbardziej unikalnym jest zegarek W90055L1. Wariacja tworzyw w tym modelu, głównie za sprawą wkomponowanych na pasku cekinów, daje niespotykany efekt.

 

 

Te maleńkie, połyskujące blaszki ściśle pokrywają lakierkową skórę paska nadając jej nieregularne kształty oraz dodatkowy blask. Cekiny idealnie odgrywają swoją rolę - kreatora elegancji i nowych trendów w zegarkach. 

 

 

Na uwagę zasługują również bliźniacze modele bez cekinów - W80055L2 i W90056L1. Ich unikalność tkwi w odważnej i rzadko spotykanej kolorystyce - ciemny lakierkowy róż oraz wężowa skórka, będąca kombinacją złota i zieleni.

 

 

Kolekcja jest idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji. Niemniej bowiem od roli zegarka pełni funkcje fashion dodatku. W nadchodzącym sylwestrowym sezonie będzie to zapewne jeden z najbardziej must-have od marki Guess.

 

 

Zegarki można kupić w następujących cenach: W90055L - 539 zł, W80055L2 - 499 zł, a W90056L1 - 539 zł.

 

 

Nowy hot look od marki Guess

Transparentna kolekcja z przeźroczystą kopertą wraca w nowej wzbogaconej o najnowsze trendy i kolory wersji. Prezentowane zegarki to idealny dodatek, zarówno do małej czarnej, jak i do dżinsów.

 

 

Zegarki zachwycają lekkością - bransolety wykonano bowiem, ze szczególnie modnego w tym roku plastiku. Ten element sprawia, że kolekcja odznacza się sportową nutką, zachowując przy tym kobiecy design.

 

 

Kryształy dodatkowo podkreślają modny wydźwięk zegarków. Tarczę, a także tylną część  koperty w całości wykonano ze szkiełka mineralnego. Dzięki temu zegarki są przeźroczyste, a mechanizm ukryto pod trójkątem stanowiącym logotyp marki. Zegarki są dostępne w salonach Zibi w cenie 569 zł każdy.

 

 

 

 

 

Guess
499 - 569 PLN