Nowość! Obrączka "Kocham Cię" od W.Kruk

27.02.2014 10:03

Od ponad 170 lat W.Kruk podkreśla wyjątkowość najważniejszych momentów naszego życia. Tym razem marka jubilerska jako pierwsza w Polsce prezentuje obrączkę z zewnętrznym grawerem "Kocham Cię".

 

 

W.Kruk jako prekursor trendów w biżuterii ślubnej, proponuje zestaw obrączek, w którym wersja damska posiada zewnętrzny grawer z napisem "Kocham Cię".

 

 

Obrączki o szerokości 4 mm mogą być wykonane z żółtego lub białego złota, a ich profilowane wnętrze podnosi komfort użytkowania. Idealny kształt obrączki sprawia, iż pasuje do każdego rodzaju pierścionka zaręczynowego.

 

 

Wyjątkowa obrączka "Kocham Cię" to wyznanie, które nie potrzebuje słów. Każde spojrzenie na tę obrączkę przypomni o wyjątkowym uczuciu najbliższej osoby. Obrączka "Kocham Cię" dostępna jest we wszystkich salonach W.Kruk oraz w sklepie internetowym w cenie 799 zł.

 

 

W.Kruk to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.Kruk ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.Kruk pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

 

 

 

W.Kruk
799 PLN