Nowy "Baby" dla dużych dziewczynek

03.09.2014 10:56

Trzy modele wzbogacają wachlarz zegarków Casio z linii Baby-G. Designem oraz gamą funkcji przypominają G-Shocka, którego sprytnie zmniejszono i stylistycznie dopasowano do damskich preferencji.

Perłą kolekcji jest najbardziej barwny model BGA-180-4BER. Kompozycja trzech kolorów oraz trzech sposobów wykończenia zegarka daje w efekcie bardzo ciekawy styl. Pasek zdominował kolor czerwony o mocnym połysku. Koperta natomiast, to przewaga lekko zmatowionej czerni. Całość delikatnie, ale z wyraźnym akcentem ozdobiono niebieskimi elementami.

 

Casio Baby-G BGA-180-4BER

 

 

Zegarek jest świetnym uzupełnieniem sportowego stylu, ale też idealnym kompanem dla aktywnych podczas uprawiania przeróżnych sportów. Fanki biegania odliczą stoperem swoje życiowe rekordy, natomiast amatorki pływania nie muszą pozbywać się zegarka wchodząc do wody. 100 m wodoszczelności to gwarant bezpiecznego używania Baby-G nad morzem czy w basenie.

Kolekcję uzupełniają dwa modele wyposażone dokładnie tak samo, ale w zupełnie innych barwach. Patrząc na BGA-180-7B1ER nasuwa się pytanie, czy zegarek może być jeszcze bardziej biały? Minimalna ilość ciemnych elementów w tym modelu to konieczność, dzięki której podziałki czy wskazówki są widoczne i pozwalają na wygodne odczytywanie funkcji i godziny.

 

Casio Baby-G BGA-180-7B1ER

 

Ostatni z kolekcji - BGA-180-7B2ER, nieco bardziej okraszono kolorem. Nadal prym wiedzie biel, niemniej delikatne zdobienia w postaci kolorów żółtego, zielonego, czerwonego i granatowego przełamują monotonię i sprawiają, że zegarek jest najbardziej wakacyjnym spośród prezentowanych Baby-G.
                                           
Linia zegarków Baby-G już dawno przestała być dedykowana wyłącznie najmłodszym użytkowniczkom i fankom kolorowych gadżetów. To zaawansowane technologicznie czasomierze, w wyjątkowym i unikalnym designie. Dzięki temu po zegarki Casio Baby-G sięgają nie tylko nastolatki, ale aktywne kobiety uwielbiające sportowy i luźny styl oraz szukające funkcjonalnych dodatków.

 

Casio Baby-G BGA-180-7B2ER

 

Funkcje zegarków:

- stoper
- wodoszczelność 100 m
- podświetlenie
- termometr
- alarm
- odporność na wstrząsy

Cena prezentowanych zegarków to 599 zł. Dostępne są w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

 

 

 

 

 

 

 

Casio
599 PLN