Oscary 2014 i Chopard

04.03.2014 12:48

Po raz jedenasty firma Chopard była oficjalnym partnerem - dostawcą biżuterii i zegarków dla nominowanych do Oscara aktorów i aktorek. Zaczynając od Charlize Theron w 2004 roku, poprzez Hilary Swank w 2005 roku, Rachel Weisz w 2006, Helen Mirren w 2007, Marion Cotillard w 2008, Kate Winslet i Penelope Cruz w 2009, Mo'Nique w 2010, Colina Firtha w 2011, Michela Hazanaviciusa w 2012 i Jennifer Lawrence w 2013 roku - wszyscy oni odbierając nagrodę Akademii prezentowali się wspaniale w biżuterii i akcesoriach firmy Chopard.

 

Cate Blanchett nosząca biżuterię Chopard na gali oscarowej 2014

 

Nie inaczej było na tegorocznej oskarowej gali. Zdobywczyni Nagrody Akademii dla najlepszej aktorki w roli pierwszoplanowej - Cate Blanchett wyglądała oszałamiająco na czerwonym dywanie, mając na sobie kolczyki w białym złocie i diamentach, ozdobione 62 białymi opalami (33 karaty). Cate miała na ręku również bransoletkę z białego złota ozdobioną brązowymi diamentami (49 karatów) oraz pierścionek z białego złota z diamentami (4 karaty).

 

Red Carpet Collection
- kolczyki noszone przez Cate Blanchett w czasie gali oscarowej 2014

Julie Delpy nosząca biżuterię Chopard na gali oscarowej 2014

 

Zdobywca Nagrody Akademii dla najlepszego aktora w roli pierwszoplanowej , Matthew McConaughey wybrał męską biżuterię w postaci spinek do mankietów z 18 karatowego białego złota, wysadzanych diamentami i ozdobionych onyksem.

Nominowana do nagrody za najlepszy scenariusz adaptowany, aktorka i pisarka Julie Delpy wyglądała pięknie mając na sobie parę kolczyków z diamentami (22 karaty) w platynie, pas z diamentami (8 karatów) w platynie, oraz pierścionek z białego złota, z brylantami ułożonymi w trzy rzędy (6 karatów).

 

Penelope Cruz nosząca biżuterię Chopard na gali oscarowej 2014

 

Prowadząca ceremonię Penelope Cruz oszałamiała mając na sobie parę kolczyków z diamentami o gruszkowym kształcie, w platynie, ułożonych w kwiatowe motywy (12 karatów) Kolczyki zawierały też diamenty o szlifie brylantowym (4 karaty). Penelope miała na ręku fantazyjną diamentową bransoletkę (35 karatów) w platynie, i pierścionek z diamentami (7 karatów) w białym złocie.

 

Penelope Cruz nosząca biżuterię Chopard na gali oscarowej 2014

 

"Red Carpet Collection" - to specjalne wyroby przygotowywane z nietuzinkowych kamieni i w pojedynczych ilościach na takie właśnie okazje. Na szczęście biżuteria Chopard jest także szeroko dostępna, oferowane przez partnerów firmy Chopard w wielu punktach na całym świecie.

tekst: Filip Szymaniak

 

 

 

 

 

 

e-zegarki.info.pl