Parker rozpoczyna rewolucję. Innowacyjna technologia Parker 5th.

21.11.2011 13:48

Nowy system opracowany przez markę Parker to prawdziwa rewolucja w branży artykułów piśmienniczych. Po trzydziestoletniej przerwie w innowacji artykułów piśmienniczych klasy premium, obok wiecznych piór, długopisów, piór kulkowych i ołówków mechanicznych, Parker wprowadza nowy, piąty artykuł - Parker 5th.

 

 

To wyjątkowy produkt łączący w sobie zalety pióra oraz długopisu: efektowne wzornictwo stalówki, wspaniałe poczucie lekkości pisania oraz wygodne i czyste napełnianie. Co więcej, innowacyjna końcówka dopasowuje się do stylu pisania już po napisaniu kilku zdań, a tusz zachowuje intensywność koloru i nie rozmazuje się.

 

 

Nowy system pisania marki Parker to nie tylko przełom technologiczny, to także coś dla miłośników współczesnego wzornictwa. Kolekcja wyróżnia się niepowtarzalnym stylem, najwyższej jakości materiałami i wyjątkowo oryginalnym grawerem. Parker 5th - nowa generacja piór, idealna na prezent.

 

 

Kolekcja Parker Ingenuity, która jest dostępna w dwóch wersjach: męskiej i kobiecej czerpie inspiracje z najnowszych trendów. Nowatorskie połączenie metalu oraz miękkiej faktury, która w dotyku przypomina gumę z wyraźnie zaznaczonym pierścieniem oferuje przełomowe wzornictwo, które odnosi się do najnowszych trendów w prestiżowym przemyśle zegarmistrzowskim.

 

Parker Ingenuity Perłowy

 

Subtelne, kobiece i opalizujące wykończenie z perłowej laki oraz metaliczne wykończenie z różowego złota PVD* inspirowane są najnowszymi trendami luksusowej biżuterii. Kolekcja zawiera też modele z wyrazistym i gładkim wykończeniem chromowanym PVD* oraz z klasycznym i ponadczasowym wykończeniem z czarnej laki.

* PVD (Fizyczne osadzanie z fazy gazowej) to bardzo złożony proces pokrywania ukazujący podstawową fakturę, zapewniający kolor i połysk. Jest wykorzystywany w przemyśle towarów luksusowych i przemysłach technologicznych jak przemysł zegarmistrzowski, szklarski czy telefoniczny.

 

Parker Ingenuity Czerń&Metal

 

Pełna kolekcja dostępna na stronie internetowej Parker.    
Sugerowane ceny detaliczne to 530 i 630 złotych w zależności od wykończenia produktu.

Rekomendowane salony sprzedaży Parker:

Gdańsk: Kaligraf Galeria Bałtycka
Katowice: Kaligraf Silesia City Center
Kraków: Galeria Prezentów Galeria Krakowska, Kaligraf Galeria Kazimierz
Szczecin: Time Trend Galeria Kaskada
Warszawa: AMI Budynek Metropolitan, Bazarnik ul. Nowy Świat 66, Kaligraf Złote Tarasy, Kaligraf Galeria Mokotów, Pasja CH Promenada, Pasja CH Targówek

Parker
530 i 630 PLN
Tagi: