Piękna, orientalna kolekcja biżuterii ZIIO u W.KRUK'a

22.07.2011 17:01

Kochamy biżuterię, która zachwyca od pierwszego spojrzenia, dodaje oryginalności oraz wprowadza odrobinę egzotyki do naszego wyglądu. Takie właśnie są nowe wzory z kolekcji ZIIO, dostępne wyłącznie w wybranych salonach W.KRUK.

 

 

ZIIO to drobne dzieła sztuki, w całości wykonane ręcznie. Kolekcja wnosi do świata biżuterii ciepły podmuch egzotyki poprzez bogactwo kolorów i różnorodność materiałów.

 

 

Projektantka, Elisabeth Paradon, twórczyni niezwykłej biżuterii ZIIO, wykorzystuje oryginalną technikę, którą doskonaliła przez całe życie pracując i podróżując do krajów takich jak Grecja, Włochy czy Tajlandia.

 

 

Nowe wzory kolekcji ZIIO to niezwykle żywe barwy naturalnych kamieni, które napawają optymizmem i energią każdego, kto choć przez chwilę na nie spojrzy. Kamienie, które tworzą kolekcję to prawdziwe skarby: ametyst, granat, rzadko spotykany turmalin, perły, agaty, a także szkło murano.

 

 

Te misternie wykonane dzieła sztuki to ponadczasowa biżuteria, która wyznacza uniwersalny trend szlachetnej elegancji w najlepszym wydaniu. Kolekcja ZIIO dostępna jest w wybranych salonach W.KRUK. Ceny rozpoczynają się od 799 zł.

 

 

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii.

 

 

Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienie piękna, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości.

 

 

Oprócz biżuterii firma w swojej ofercie posiada jedne z najlepszych i najbardziej znanych marke zegarków, m.in. Rolex, IWC, Zenith, Breitling, Omega, TAG Heuer, Longines, Tissot, Certina i inne.

 

 

 

 

 

W.KRUK
od 799 PLN