Powiedz "Tak" razem z YES

25.03.2013 14:15

Dzień ślubu bardzo często zmienia nieodwracalnie nasze codzienne życie i otwiera w nim zupełnie nowy rozdział. Dlatego też przygotowując się do ceremonii dbamy o każdy szczegół i chcemy, by ten dzień był zupełnie wyjątkowy. Marka YES chce świętować te najważniejsze chwile razem z Wami, dlatego też jej projektanci przygotowali wyjątkową kolekcję biżuterii ślubnej - idealną od dnia zaręczyn, aż po sakramentalne "Tak".

 

Biżuteria YES - diamenty, perły, złoto, platyna...


YES - biżuteria Stella z Diamentem Idealnym: kolczyki i zawieszka

YES - pierscionek Éternel z Diamentem Idealnym

 

O idealnej miłości marzy każda z nas. Zanim w naszym życiu pojawi się wyśniony książę na białym koniu, mamy już zaplanowane niemal wszystkie szczegóły przyszłej ceremonii, zaczynając od doskonałej sukni, aż po kolor kwiatów. Marka YES wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom prezentując kolekcję biżuterii, która idealnie wplata się w bajkową historię i podkreśla istotę i wagę tego szczególnego dnia.

 

YES - pierscionki Stella i Éternel z Diamentem Idealnym


YES - pierscionki Amore z Diamentem Idealnym i obrączka

 

Magia kolekcji rozpoczyna się Diamentem Idealnym, który dzięki specjalnemu szlifowi, błyszczy bardziej niż jakikolwiek inny kamień. W oprawie jednego z pierścionków: Amore, Éternel lub Stella będzie świadkiem, gdy Twoja ukochana powie "Tak" przyjmując Twoje zaręczyny. Diament Idealny wygląda doskonale także jako ozdoba zawieszek i kolczyków z tej samej linii.

 

YES - obrączki ślubne

 

Biżuterią, która od dnia ślubu będzie towarzyszyła Ci przez całe życie są obrączki, musisz więc je wybrać starannie. W kolekcji marki YES znajdziesz zarówno te stworzone z myślą o najnowszych trendach w biżuteryjnym designie, jak i modele niezwykle klasyczne i ponadczasowe w złocie żółtym, białym lub platynie.

 

YES - obrączki ślubne

 

Dzięki Kreatorowi Obrączek online, a także w każdym salonie marki YES, możecie zaprojektować jedyne w swoim rodzaju obrączki według własnego gustu, wybierając ich kolor, kształt wykończenie, dodając również specjalny grawer.

 

YES - biżuteria Jubilé z topazem i trzydziestoma diamentami: pierścionek, zawieszka i kolczyki

 

Całość ślubnej stylizacji dopełnisz jednym z niezwykłych kompletów, które będą nie tylko elementem dekoracyjnym, ale przede wszystkim piękną i wartościową pamiątką tego wyjątkowego dnia, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zawieszka i kolczyki Jubilé z topazem i trzydziestoma diamentami doskonale komponują się z pierścionkiem z tej samej linii.

 

YES - biżuteria z perłami Namiko: zawieszka, naszyjnik, bransoleta i kolczyki

 

Perły Namiko, z których wykonane zostały naszyjniki, bransolety i kolczyki z wykończeniem z białego lub żółtego złota to kwintesencja elegancji i niewinności. Bez względu na kruszec i kamienie, które wybierzesz, dzięki kolekcji stworzonej przez markę YES dziecięce marzenia o ślubie jak z bajki staną się rzeczywistością. Powiedz "Tak" razem z YES!

 

 

 

 

YES