Prosto z serca: Chamilia na Walentynki

10.02.2011 15:09

Kobieta zmienną jest - doskonale rozumie to marka Chamilia, która na Walentynki przygotowała czarującą i kuszącą bransoletkę z koralikami. Biżuteria Chamilia dostępna jest wyłącznie w wybranych salonach W.KRUK.

 

 

Biżuteria musi pozwalać kobiecie być zmienną, inną każdego dnia w zależności od chwili, nastroju, okazji i otoczenia - tymi słowami projektanci marki uzasadniają różnorodność i oryginalność biżuterii Chamilia, która na Walentynki proponuje bransoletkę z różowymi koralikami.

 

 

 

Każda bransoletka może być inna, w zależności od koralików, które do niej wybierzemy. Złote i srebrne koraliki w kształcie serduszek ozdobione są kryształami Swarovskiego w różnorodnej kolorystyce. Cena bransoletki to 269 zł, koraliki w cenie od 49 zł. Zapraszamy do wybranych salonów W.KRUK, wyłącznego dystrybutora marki Chamilia w Polsce.

 

 

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii.

 

 

 

Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

 

Chamilia jest najszybciej rozwijającą się międzynarodową firmą jubilerską specjalizującą się w tworzeniu biżuterii spersonalizowanej. Wyroby jubilerskie marki Chamilia to współczesny design, modne zestawienia kolorystyczne oraz precyzja wykonania, które oferują klientom setki koralików uzyskanych z najlepszych materiałów takich jak kryształy Swarovskiego, włoskie szkło Murano, kamienie półszklachetne, srebro i 14-karatowe złoto.

 

 

 

Chamilia Europe Ltd z siedzibą w Newcastle-upon-Tyne jest częścią amerykańskiej firmy Chamilia LLC z siedzibą w Minneapolis. Biżuteria marki Chamilia jest dostępna w wielu krajach europejskich (m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii i na Malcie) a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, na Karaibach i w Australii.

 

 

Chamilia
od 49 PLN