Przeżyj królewski ślub z YES!

26.04.2011 13:02

W najbliższy piątek Książę William poślubi Kate Middleton. W Anglii temu wydarzeniu towarzyszą wielkie emocje i oczekiwanie na to, jak będzie wyglądać ceremonia, jacy goście przybędą i przede wszystkim, jaką kreację założy panna młoda! Ogromny podziw wzbudził już piękny pierścionek zaręczynowy, który książę William podarował swojej wybrance.

Wiele kobiet, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale tez na całym świecie, pragnie mieć taki sam na swoim palcu... Teraz jest to możliwe! YES, zainspirowany książęcym klejnotem zaręczynowym, stworzył piękny pierścionek z szafirem i brylantami. Jeśli Ty też marzysz o bajecznej, królewskiej biżuterii teraz możesz ją mieć!

 

 

Marilyn Monroe śpiewała: - Brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Która z nas ich nie kocha? Dzięki nim pragnienie o iście królewskim ślubie może się spełnić! W kolekcji YES znajdziesz cudowną brylantową kolię, a jeśli wolisz coś skromniejszego, wybierz równie piękną brylantową bransoletkę, która będzie świetnym dodatkiem na inne wspaniałe wyjścia. Dla miłośniczek klasyki i tradycji w brytyjskim stylu YES przygotował naszyjnik z pereł, który sprawdzi się w różnych stylizacjach, zarówno tych klasycznych, jak i tych bardziej casualowych.

 

 

Jeśli Ty też z niecierpliwością wyczekujesz ślubu księcia Williama i Kate, lub po prostu jesteś fanką kultury brytyjskiej, na pewno znajdziesz coś dla siebie w nowej kolekcji YES Charms. Teraz możesz skomponować bransoletkę z inicjałami książęcej pary, albo z symbolami brytyjskiej kultury, np. Big Benem lub stworzyć naszyjnik z zawieszką w kształcie królewskiego jajka, czy serca z koroną. Takiej biżuterii nie powstydziłaby się żadna księżniczka. Na co więc czekasz? Wybierz YES, a Twój ślub z pewnością będzie w królewskim stylu!

 

 

YES