Przywrócić wakacyjny nastrój i styl z margaretkami Story by Kranz & Ziegler!

25.10.2012 15:44

Story by Kranz & Ziegler daje Ci taką możliwość i proponuje na tę okazję stworzyć oryginalny kwiatowy bukiet. Własny, niepowtarzalny zestaw, złożony z bazowej bransolety przyozdobionej pięknymi kwiatowymi zawieszkami, będzie przypominał Ci o wakacyjnych radościach i słońcu, za każdym razem kiedy go założysz.

 

 

Kwiaty w biżuterii marki Story by Kranz & Ziegler są pozłacane, srebrzyste oraz ozdabiane kamieniami szlachetnymi. Każdy z nich jest wyjątkowy i daje możliwość wyrażenia siebie i swojego stylu, tak na co dzień, jak i podczas ważniejszych uroczystości. Wszystkie zawieszki wykonane są z metali szlachetnych łączonych z cyrkoniami, onyksem, ametystem i różowym kwarcem. Wydają się być najprostsze, ale na nadgarstku okazują się niezwykle oryginalne.

 

 

Klientki szczególnie pokochały serię "margeretek", w której kwiaty zachowując elegancję, są pełne naturalnego uroku. Kwiatowa kolekcja marki Story by Kranz & Ziegler jest różnorodna i z pewnością każda z Pań wybierze z niej coś dla siebie.

 

 

Ta duńska marka biżuterii personalizowanej, poprzez własną kompozycję każdego właściciela daje szanse wyrażenia indywidualnego stylu i złożenia niepowtarzalnego wzoru. Zawieszki możemy łączyć w dowolny sposób z bransoletami wykonanymi z miękkiej skóry owczej, czy też opatrzonych certyfikatem skór zwierząt szlachetnych.

 

 

W ofercie znajdują się także bransolety z lubianych kamieni półszlachetnych takich, jak granat, turkus, onyks czy kwarc. Teraz każdy może stać się projektantem swojej biżuterii, a możliwości tworzenia zestawów są praktycznie nieskończone.

 

 

Sposób mocowania zawieszek zapobiega ich przemieszczaniu się, utrzymując je dokładnie w tym miejscu, gdzie je ustawimy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zestaw prezentuje się zawsze tak, jak tego sobie życzymy. Troska o klienta sprawiła, że oferta firmy oprócz szerokiego wyboru modeli, kolorów i wzorów daje możliwość dopasowania bazowej bransolety do wielkości własnego nadgarstka. Niektóre z modeli produkowane są nawet w pięciu długościach.

 

 

Markę Story by Kranz & Ziegler stworzyło dwóch, znanych duńskich projektantów biżuterii Martin Kranz i Mads Ziegler. W każdym produkcie dostrzegamy ich inspiracje dawnym, tradycyjnym, skandynawskim rzemiosłem artystycznym, które twórcy marki w interesujący sposób połączyli ze współczesnymi trendami w modzie. Wyroby firmy gwarantują niepowtarzalny styl i wysoką jakość wykonania każdego z produktów.

 

 

 

 

 

 

Kranz & Ziegler