Reflection On Time - Guess

25.09.2008 15:03
Dom mody Guess, założony przez Paula i Maurica Marciano, jest kojarzony z szykiem i miejską elegancją wielkich metropolii. Bracia Marciano łączą francuski szyk i elegancję z amerykańskim komfortem i luzem. Mariaż dwóch kultur zaowocował oryginalnym wzornictwem i krojem, które szybko stały się rozpoznawalnym znakiem marki Guess. Zegarki Guess powstają z myślą o młodych ludziach, podążających za aktualnymi trendami w modzie.

Reflection On Time
Nowy model zegarków Guess - Marquise Guess Reflection to odzwierciedlenie stylu prawdziwej kobiety. W typowym dla zegarków Guess tonie, nowa kolekcja - Reflection On Time - nie tylko olśniewa pięknem, ale także podkreśla niepowtarzalny styl i doskonałość.

 

Przykładem ekskluzywnego i awangardowego zegarka tej kolekcji jest model Marquise z linii Reflection. Zegarek oszałamia pięknie rozmieszczonymi i  wyeksponowanymi kryształami. Tarczę zegarka subtelnie wkomponowano i otoczono wabiącymi i przyciągającymi wzrok okrągłymi, kwadratowymi oraz prostokątnie ciętymi kryształami.

Model Marquise jest dodatkiem do stroju, który wymownie odzwierciedla nie tylko czas, ale przede wszystkim gust kobiety. Model jest idealny dla pań uwielbiających przepych i bogatą biżuterię. Noszony na ręku ceniących sobie stylową prostotę i skromność Marquise, u każdej z pań podkreśli niepowtarzalny charakter.
Marquise stworzony został w dwóch najbardziej ekskluzywnych odcieniach - złotym i srebrnym. Srebrny model o ciemnosrebrzystych kryształach przyozdobiony jest stalową bransoletą G-link, umożliwiającą samodzielne skracanie. Złoty model zintegrowano z pasującą do niego bransoletą o złocistym odcieniu. 


Najważniejsze cechy zegarka Marquise Guess Reflection:

- lustrzana tarcza zegara
- stalowa bransoleta G-link do samodzielnego skręcania
- okrągłe, kwadratowe i prostokątnie cięte kryształy
- kolory: złoty, srebrny
- dostępne są również modele:
* złoty kolor zegarka i białe kamienie
* srebrny kolor zegarka z czarnymi kamieniami
- cena: 936 złotychStyl zegarka Bandeau Guess Reflection to owalna koperta, wykonana ze stali szlachetnej, z lustrzano-metaliczną tarczą, otoczoną czystymi kryształkami. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach - złotej i srebrnej.

 

Pasek wykonany został z żywicznego akrylu, wykończonego skórą w metalicznym, odpowiednio złotym lub srebrnym kolorze. Szwy poprowadzono wierzchem, aby dodać kolejny detal, który decyduje o tym, że styl kolekcji Reflection to nieprzemijające piękno.

Historia marki Guess
Marka Guess to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii odzieżowych na świecie. Dom mody został założony w 1981 roku przez Paula i Maurica Marciano i od początku swojego istnienia jest kojarzony z szykiem i miejską elegancją wielkich metropolii.

Bracia Marciano, którzy wychowali się na południu Francji, za główny cel marki Guess postawili stworzenie linii odzieżowej łączącej w sobie francuski szyk i elegancję z amerykańskim komfortem i luzem. Mariaż dwóch kultur zaowocował oryginalnym wzornictwem i krojem, które szybko stały się rozpoznawalnym znakiem marki Guess.

Drugim wyróżnikiem strojów tej firmy stała się dbałość i uwaga, jaką przywiązywano do najmniejszych szczegółów kolekcji już na etapie ich koncepcji i kreacji. Sukces linii odzieżowej w krótkim czasie skłonił projektantów do stworzenia ekskluzywnych linii akcesoriów, które stałyby się dopełnieniem całości unikalnego stylu marki.

Premiera zegarków Guess miała miejsce w 1983 roku. Projektowane w duchu i konwencji popularnych strojów, podobnie jak one, były przygotowywane z myślą o młodych ludziach, którzy podążają za aktualnymi trendami w modzie.

Właśnie świeżość i oryginalność nowych projektów, oraz możliwość uzyskania tzw. total look sprawiły, że zegarki Guess stały się równie popularne, co odzież tej marki. W każdym sezonie dom mody Guess przedstawia nowe kolekcje zegarków dla kobiet i mężczyzn. Wyznaczają one trendy we wzornictwie i kolorystyce tego rodzaju akcesoriów.

Linie zegarków Guess dla kobiet to synonim szyku i nowości. Wyróżniający styl i elegancja oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że damskie kolekcje są esencją najmodniejszych trendów sezonu i luksusu.

Męskie zegarki Guess są inspirowane technologią, nowoczesnym designem i współczesnymi materiałami. Dbałość o szczegóły zarówno w formie, jak i wyglądzie zapewnia najwyższy komfort użytkowania i funkcjonalność zegarków.


Zegarek Guess Marquise jest dostępny w Polsce w sieci salonów Time Trend.

Guess
np. 936 PLN