Słodkie życie - Longines w Złotych Tarasach

11.05.2011 14:08

26-go kwietnia w salonie odCzasu doCzasu w warszawskich Złotych Tarasach, rozpoczęła się pierwsza specjalna wystawa zegarków z kolekcji DolceVita, których polska premiera miała miejsce zaledwie kilka dni wcześniej - 19-tego kwietnia. Wystawa zegarków Longines linii Dolce Vita w Złotych Tarasach, to wyraz współczesnej elegancji stworzonej poprzez finezyjne połączenie stali i złota.

 

 

 

Kolekcja DolceVita w firmie Longines powstała w 1997 roku i od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem zegarkowych klientek. Odzwierciedla ona to, co zgodnie z filozofią firmy Longines kryje się pod pojęciem "współczesna elegancja".

 

 

Charakterystyczne prostokątne koperty w różnych modelach tej kolekcji, zgodnie z przekazem projektantów, wywodzą się z rozkoszy słodkiego, włoskiego stylu życia – La Dolce Vita.

 

 

Kilka dni temu firma Longines z dumą zaprezentowała w Polsce nowe wersje tej zegarkowej elegancji, w których elementem przykuwającym uwagę jest użycie różnych kolorów złota w celu zwiększenia jaskrawości stali. Nowe modele z pewnością zachwycą wszystkie swoje potencjalne klientki.

 

 

Zegarki są dostępne w wersjach łączących różowe lub żółte złoto ze stalą. Producent przedstawia do wyboru trzy różne wielkości kopert, które zawierają dodatkowo różne warianty tarcz. Możemy wybierać spośród: opatrzonej cyframi arabskimi lub indeksami tarczy białej, posrebrzanej z niebieskimi cyframi rzymskimi, oraz opalizującej tarczy, wykonanej z masy perłowej wysadzanej brylantami.

 

 

Wersja stalowa z różowym złotem posiada dodatkowo tarcze z masy perłowej z cyframi arabskimi. Podobnie jak w przypadku koperty która łączy ze sobą stal ze złotem, bransoletki które są montowane dla tych zegarkach łączą także blask stali i ciepło złota. Wszystkie modele wyposażone są w kwarcowy mechanizm. Różnorodność wzornicza kolekcji na pewno zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta i oczekiwania klientek tej firmy.

 

 

Ambasadorki Longines Dolce Vita: Kate Winslet - zdobywczyni Oskara w 2009 r. w kategorii najlepsza aktorka, Aishwarya Rai Bachchan - ikona kina Bollywoodzkiego i Chi Ling Lin - azjatycka gwiazda, to tylko niektóre wybrane przez firmę Longines kobiety, które doceniły te arcydzieła zegarmistrzowskiej sztuki.

 

 

Wśród osób które do 20-go czerwca 2011 zakupią zegarek z kolekcji Dolce Vita w salonie "odCzasu doCzasu" w Złotych Tarasach rozlosowany zostanie kosz włoskich przysmaków.

 

 

tekst: Władysław Meller

 

 

 

 

odCzasu doCzasu