Story by Kranz & Ziegler dla mężczyzny

20.09.2012 12:46

Kolekcja MAN marki Story by Kranz & Ziegler to oryginalna seria skórzanych bransolet, z możliwością mocowania do nich zawieszek, stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach. Nic tak nie przyciąga wzroku kobiet jak zadbany facet z odpowiednio dobraną biżuterią.

 

 

Kolekcja jest dedykowana nie tylko panom, którzy śledzą najnowsze trendy i doskonale zdają sobie sprawę jak wielki wpływ na podkreślenie ich indywidualnego wizerunku mają właściwie dobrane dodatki, ale również tym z nich, którzy nadal poszukują własnego stylu.

 

 

Teraz także mężczyźni chcą wyglądać modnie i oryginalnie. Męska kolekcja firmy Story by Kranz & Ziegler odpowiada na ich potrzeby, oferując szeroki wybór modeli skórzanych bransolet, które mogą być aranżowane indywidualnie i na wiele ciekawych sposobów.

 

 

Klasyczne, zaplatane w warkocz, pojedynczo, podwójnie czy też potrójnie zawijane, produkowane w długościach umożliwiających dobór właściwego rozmiaru do własnego nadgarstka, stanowią stylowe uzupełnienie męskiej garderoby. Można je nosić niezależnie, lub łączyć z pozłacanymi, oksydowanymi lub srebrzystymi wykonanymi ze srebra zawieszkami.

 

 

Każda z nich to małe dzieło sztuki duńskiego projektanta biżuterii Madsa Zieglera. Koncepcja łącząca finezyjne skórzane bransolety z elementami dekoracyjnymi została stworzona z myślą o mężczyznach z silnym charakterem, którzy nie boja się podkreślać swojej indywidualności, oraz doceniają wysoką jakość wykończenia produktów.

 

 

Biżuteria Story by Kranz & Ziegler doskonale pasuje na każdą okazję i sprawdza się jako dodatek, tak na co dzień jak i na uroczyste spotkania. Czerpie ona inspiracje z dawnego, tradycyjnego, skandynawskiego rzemiosła artystycznego, które z sukcesem łączy ze współczesnymi trendami mody.

 

 

Oczywiście można wybierać kolorystykę skórzanych bransolet, choć rzeczywiście najbardziej popularną, i to nie tylko dla męskich kompletów, jest barwa czarna.

 

 

Biżuteria Story By Kranz & Ziegler zagościła już na wielu rynkach europejskich, a od roku 2011 jest także obecna w Polsce. Jej wyroby można podziwiać choćby w salonie odCzasu doCzasu w warszawskich Złotych Tarasach.

 

 

 

 

 

Kranz & Ziegler