Swatch à la Folie - wyjątkowy zegarek na Walentynki

13.02.2013 12:40

Swatch przekonuje, że prawdziwa miłość nie ma nic do ukrycia. Jesteś szaleńczo zakochany/-a? Powiedz to głośno! Pokaż to wszystkim za pomocą à la Folie (z fr. do szaleństwa) - zegarka Swatch, który mówi "Szaleję za Tobą!"

 

 

Prawdziwa miłość nie ma nic do ukrycia - mówi nam Swatch, a przekonuje o tym przy pomocy zegarka à la Folie (GZ281), zaprojektowanego specjalnie z okazji Walentynek. Nowy zegarek specjalnej edycji Swatch Gent, posiada przezroczystą tarczę w kształcie serca, przez które prezentuje nam znajdujący się w środku zegarka mechanizm.

 

 

Widok wnętrza symbolizuje fakt, że w miłości nie ma miejsca na tajemnice. Serce zegarka to mechanizm, który składa się z wielu elementów w subtelnych kolorach. A co to za zmysłowy zapach? To bransoleta - pachnie wanilią!

Piękny zegarek z okazji Walentynek à la Folie znajduje się w specjalnym opakowaniu, które w subtelny sposób nawiązuje do tematu otwartego serca. Na powierzchni okrągłej różowej kuli znajduje się gładkie białe serce, ale gdy dokładniej się przyjrzymy, dostrzeżemy, że serce jest oknem zza którego wyłania się zegarek.

 

 

 

 

Swatch Group Polska
210 PLN